Модуль Верхнього меню

001.JPG002.jpg003.JPG004.JPG005.JPG006.jpg007.JPG008.JPG009.jpg010.JPG011.JPG012.JPG013.JPG014.JPG015.JPG016.JPG017.JPG

Депутати Великописарівщини показали відмінний результат на обласному турнірі пам’яті Анатолія Річкаля

DSCN8708Минулої п’ятниці у місті Суми відбувся перший обласний турнір із шашок та шахів серед депутатів усіх рівнів пам’яті Анатолія Річкаля. Турнір започатковано з метою вшанування пам’яті видатного керівника обласної ради, який пропагував здоровий спосіб життя, залучав депутатів Сумської області всіх рівнів до занять фізичною культурою і спортом, брав активну участь та очолював обласну команду у Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів всіх рівнів.

Детальніше...

Всі кошти — для виплати зарплати медикам

DSCN7881Сесія районної ради, що відбулася минулого тижня, розпочалася з вшанування хвилиною мовчання пам’яті багаторічного голови Дмитрівської сільської ради Анатолія Білого. Нещодавно Анатолія Фроловича не стало, але він надовго зашиться в пам’яті колег людиною з активною життєвою позицією, щирим та веселим.

Детальніше...

Захисникам України — честь і хвала!

19Святково і піднесено було біля районного Будинку культури напередодні величного свята — Дня  захисника України. Цей день поєднав у собі ще й День  українського козацтва і велике православне свято —  День  Покрови Пресвятої Богородиці.

Детальніше...

Учителю, хвала тобі довічна!

001Щоосені в кожну школу приходить педагогічне свято. І працівники освіти  приймають найтепліші та найщиріші вітання від своїх колег, учнів, вихованців, у серцях яких вогником віри, надії та любові вічно палає вдячність і повага.

Детальніше...

Кириківській лікарні бути?

Із першого жовтня припинила своє функціонування Кириківська лікарня. Чи можна було вберегти її від закриття? З таким питанням редакція районної газети «Ворскла» звернулася до деяких  керівників, які боролися за збереження цього лікувального закладу.

Детальніше...