Модуль Верхнього меню

001.JPG002.jpg003.JPG004.JPG005.JPG006.jpg007.JPG008.JPG009.jpg010.JPG011.JPG012.JPG013.JPG014.JPG015.JPG016.JPG017.JPG

У Великописарівському районі внесли зміни в бюджет у зв’язку зі створенням ОТГ

2017-01-10-01У передріздвяний день великописарівські депутати  зібралися на позачергову дванадцяту сесію районної ради сьомого скликання. Незважаючи на близькість свята, явка депутатів була високою.

Тож голова районної ради Дмитро Сипко подякував депутатському корпусу за відповідальне ставлення до роботи в районній раді та привітав їх з Різдвом Христовим. Голова райради зачитав також вітання-подяку депутатському корпусу району від першого заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Олександра Марченка за плідну роботу протягом 2016 року.

Однією з основних причин проведення позачергової сесії стала необхідність внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2016 року «Про районний бюджет Великописарівського району на 2017 рік», оскільки новостворена об’єднана територіальна громада — Кириківська селищна рада — прийняла власний бюджет, перебравши на себе певну частину фінансових зобов’язань, які раніше забезпечував район. Тож із врахуванням бюджету Кириківської селищної ради у фінансовому управлінні зробили перерозподіл районного бюджету, із чим і ознайомив депутатів районної ради начальник фінуправління Іван Бондаренко.  Депутати райради підтримали внесені зміни.

Утворення Кириківської ОТГ внесло зміни і в депутатський склад районної ради. Оскільки депутати Бердута О.В. і Синьогуб О.М. за виборчим списком Великописарівської районної організації політичної партії «Аграрна партія України» та Олійник Ю.М. і Плотніков М.П. за виборчим списком Великописарівської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» написали заяви про дострокове припинення повноважень депутатів  Великописарівської районної ради у зв’язку із обранням депутатами Кириківської селищної ради, то районна виборча комісія згідно з чинним законодавством прийняла відповідні постанови. Секретар Великописарівської районної виборчої комісії Олена Тягленко ознайомила з ними депутатів районної ради. Згідно  із постановою районної виборчої комісії «Про реєстрацію депутатів  Великописарівської районної ради від Великописарівської районної партійної організації ВО «Батьківщина» та Великописарівської районної організації політичної партії «Аграрна партія України» депутатами райради стали Ярослав Сіденко і Іван Корнієнко (ВО «Батьківщина) та Юрій Надточій і Олексій Кучков («Аграрна партія України»). Голова районної ради Дмитро Сипко привітав новообраних депутатів та вручив їм депутатські посвідчення й значки.

Після розгляду питань порядку денного до депутатів звернувся новопризначений начальник районного відділу поліції Олег Цуріков, який коротко проінформував про криміногенну ситуацію в районі та нагадав, що нині в поліції працюють групи швидкого реагування. Їх найперше і найважливіше завдання — миттєве реагування на виклик громадян чи це у зв’язку із знахідкою якогось невідомого предмета, чи через сімейний скандал, чи на місце вчинення злочину. Олег Миколайович повідомив телефон, за яким усі жителі району можуть звертатися в разі потреби виклику групи швидкого реагування:

050-327-87-34.

Групи швидкого реагування, як відзначив начальник поліції, забезпечені транспортом і пальним, чого за останні роки не було. Тож вони дійсно оперативно прибудуть на місце виклику і зарадять біді.

До депутатів райради на сесії звернувся і голова райдержадміністрації Григорій Сіденко,  подякувавши їм за плідну співпрацю із виконавчою владою.