Модуль Верхнього меню

001.JPG002.jpg003.JPG004.JPG005.JPG006.jpg007.JPG008.JPG009.jpg010.JPG011.JPG012.JPG013.JPG014.JPG015.JPG016.JPG017.JPG

Депутати районної ради підтримали створення інклюзивно-ресурсного центру, схвалили кандидатуру директора Вільненського НВК та розглянули більше 30 інших питань

DSCN3477У останній зимовий день депутати Великописарівської районної ради зібралися на двадцяту сесію і за участі депутата обласної ради Олександра Будника розглянули тридцять шість питань. Частина із них стосувалася правопорядку в районі. Зокрема  заступник керівника Охтирської місцевої прокуратури Віталій Пирогов, реалізуючи принцип гласності в роботі прокуратури проінформував депутатів районної ради про результати роботи Великописарівського відділу впродовж минулого року.

Звітував  перед депутатами й начальник Великописарівського відділу поліції ГУ НП в Сумській області Сергій Несмашний, який відзначив, що рівень розкриття злочинів у районі (понад 74%) значно перевищує середньо обласний показник. Відзвітував Сергій Несмашний і про хід виконання комплексної районної програми «Правопорядок» на 2016-2020 роки.

Взявши до відома інформацію силовиків, депутати районної ради заслухали інформацію про хід виконання інших районних програм: програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і програми з розроблення схеми планування території Великописарівського району на 2016 - 2017 роки; внесли зміни до декількох районних програм і затвердили нові. Зокрема, затвердили освітянські програми «Освіта Великописарівщини» на 2018 рік», «Молодь Великописарівщини», програму поліпшення умов для навчання й виховання учнів та вихованців закладів освіти району, програму оздоровлення та відпочинку дітей на поточний рік. Також депутати схвалили кандидатуру свого колеги Олександра Бодарєва на посаду директора Вільненського НВК і підтримали ініціативу відділу освіти райдержадміністрації щодо створення інклюзивно-ресурсного центру.

Збільшили депутати на сесії фінансування програми «Медичні кадри», сподіваючись на поповнення районної лікарні власними спеціалістами-медиками, проголосували за фінансування із районного бюджету програми щодо виконання районною державною адміністрацією її повноважень; затвердили програми соціальної підтримки найменш захищених верств населення та підтримки й розвитку закладів культури району. Що стосується останньої, то варто відзначити, що Великописарівська селищна рада вирішила після візиту селищного голови Леоніда Клизуба до приміщення, де відбувається дискотека для молоді, передати кошти із селищного бюджету до районного на ремонт цього приміщення. Саме це і стало підставою для розроблення й затвердження програми.

Враховуючи всі фінансові зміни, проголосовані на сесії, були внесені відповідні правки до  програми економічного й соціального розвитку Великописарівського району та до районного бюджету на поточний рік. Окрім того, депутати заслухали та затвердили звіти щодо виконання програми економічного й соціального розвитку Великописарівського району та районного бюджету за минулий, 2017 рік.

Розглянувши ще низку питань щодо продовження оренди комунального майна та затвердивши технічну документацію громадян району на землю, депутати підтримали запит свого колеги Олександра Панова про необхідність заміни котла у Солдатському навчально-виховному комплексі як такого, що вичерпав свій експлуатаційний ресурс.

Після цього депутати й сільські голови поспілкувалися із депутатом Сумської обласної ради Олександром Будником.