Модуль Верхнього меню

001.JPG002.jpg003.JPG004.JPG005.JPG006.jpg007.JPG008.JPG009.jpg010.JPG011.JPG012.JPG013.JPG014.JPG015.JPG016.JPG017.JPG

День села Ямного здивував і порадував

DSCN1355День села в Ямному пройшов з небаченим розмахом. Атракціони, виставки, концерти за участі своїх та запрошених артистів, масові гуляння давно стали візитівкою Ямного, але цього разу вони, здається були ще кращими та зібрали ще більше жителів та гостей села.

Пов’язують все це з активною життєвою позицією сільського голови Сергія Рибалки та постійній увазі до земляків керівника сільгосппідприємства «Мрія» Миколи Бантова. За роки своєї співпраці вони зробили багато доброго для села і громади. Тому не дивно, що під час вітального слова в День села їм аплодували дужче, ніж навіть керівникам району — голові районної ради Дмитру Сипку та голові райдержадміністрації Григорію Сіденку, які тут теж часті гості та добрі друзі багатьох жителів ямненської громади.

Крім традиційних привітань та поздоровлень від керівників села та району прозвучало ще одне — від земляка, який зараз мешкає в Кириківці, представника українського козацтва Павла Шарка. Павло Андріанович прочитав власного патріотичного вірша з привітаннями до ямненців і побажаннями любити село та Батьківщину.

Слід зазначити, що офіційна частина свята розпочалася значно пізніше загальнорозважальної. А ще з обіду тут почали працювати безкоштовні атракціони для дітей. Для дорослих гірки та батути були платними. Можливо саме тому жодного представника старшого покоління не було помічено під час спуску з велетенської гірки чи стрибаючими на батутах. Але значна частина дорослих, скориставшись зайнятістю малечі, скупчилася біля торгових точок і жваво обговорювала свято, стаючи все жвавішою після кожного відвідування  яток з їстівним крамом. Та поступово, вгамувавши спрагу спілкування, присутні на святі перейшли до видовищ. Насамперед це були спортивні змагання. На стадіоні розіграли першість села три футбольні і дві волейбольні команди. Усі вони були з Ямного, тому глядачі не переймалися, що перемога буде віддана заїжджим спортсменам, а лише підбадьорювали вигуками родичів та сусідів.

Але основне видовище відбулося вже після офіційної частини. І це не традиційне з’ясовування стосунків між розгулялими місцевими мешканцями та гостями села, а чудовий концерт. За сприяння нашого земляка, голови Сумської райдержадміністрації Геннадія Дорошенка в Ямне прибули артисти з Сумського району і своїми яскравими виступами порадували навіть вибагливу місцеву публіку. Ще один земляк, який зараз працює директором Заводського будинку культури, Микола Зінов’єв, теж не забув про рідне село і привіз сюди своїх артистів.

Глядачі дякували за виступи і приїжджим артистам, і Геннадію Дорошенку та Миколі Зінов’єву, але й місцевих аматорів сцени, як завжди, приймали бурхливими оплесками. Виступив із піснею  і особисто сільський голова Сергій Рибалка. Він присвятив її воїнам АТО, яких у Ямненській сільській раді аж вісімнадцять.

Також вшанували в День села ветеранів війни Олену Борисівну Маляр та Ганну Яківну Назарову. Їм вручили подарунки від сільської ради. Без подарунків не залишилися і наймолодші жителі села Денис Обуховський та Іван Зінов’єв. Подарунки отримали й представники громади в інших номінаціях. А от Олександру Митрофановичу Рибалці сільський голова зі словами подяки за активну життєву позицію, розвиток спорту у селі, благоустрій та ще багато за що вручив грамоту. А що дорожче за грамоту від громади може бути для такої самодостатньої людини та яскравої особистості, як Олександр Митрофанович?!

Традиційно сільська рада пригощала усіх безкоштовною кашею. Також безкоштовно можна було подивитися на яскравий фейєрверк, що розфарбував нічне небо над Ямним всіма кольорами веселки. Розчулені земляки та гості села дякували сільському голові Сергію Рибалці за свято, а той переадресовував подяки спонсорам — Миколі Бантову, Юрію Надточію, Василю Головченку, Любові Приходько, Олександру Статівці, Сергію Копійці та іншим. Усім тим, завдяки кому День Ямного знову став яскравою подією в житті села.