Модуль Верхнього меню

001.JPG002.jpg003.JPG004.JPG005.JPG006.jpg007.JPG008.JPG009.jpg010.JPG011.JPG012.JPG013.JPG014.JPG015.JPG016.JPG017.JPG

Село співуче і спортивне

DSCN1530День Тарасівки давно вже відомий тим, що  став днем зустрічі усіх тарасівців, які давно розлетілися по світу, але спеціально беруть відпустки до цієї події, чи відшукують інші  можливості, щоб дістатися сюди та поспілкуватися з давніми друзями, побачити рідну оселю, чи те, що залишилося від батьківського подвір’я.

А дехто приїжджає, щоб подивитися, чи ще працює в Тарасівці сільським головою Олександр Панов. Як відомо, Олександр Миколайович є головою сільської ради з найбільшим стажем такої роботи на Сумщині, а, можливо, навіть в Україні. Це і не дивно, бо за деякими даними, офіційно не підтвердженими, Олександр Панов прийшов працювати сільським головою ще школярем, та так і залишився тут назавжди. Проте, загальновідомо, що не зважаючи на солідний стаж, Олександр Миколайович займає таку ж активну життєву позицію, як і в юності, і є учасником спортивних змагань не лише районного та обласної рівнів, а й всеукраїнського. Так, незадовго до свята він повернувся із Всеукраїнських змагань сільських голів, де у складі команди Сумської області виборов п’яте місце з футболу і був визнаний одним із кращих гравців турніру.

Привітати його з такою подією, а головне, усіх тарасівців з Днем села на свято прибули й поважні гості — голова районної ради Дмитро Сипко, заступник голови райдержадміністрації Микола Скоромний та депутат обласної ради Олександр Стрельченко. Щоправда, депутату облради довелося пробиратися до сільського Будинку культури через густий стрій усіх тих, кому він допоміг за час, коли став опікуватися нашим районом. Кожен намагався потиснути депутату  руку та подякувати особисто за все те добре, що він робить для людей. Так учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС Федір Глазков дякував Олександру Юрійовичу за негайне реагування на його звернення і відстоювання інтересів «чорнобильців» на усіх рівнях. Власники корів, яких держава постійно обходить увагою у питання цінової політики щодо вартості молока, цікавилися, чи буде успіх у проблемі стосовно відстоювання їхніх інтересів, яку Олександр Стрельченко підняв на державному рівні. А дехто просто запрошував депутата за свій стіл на традиційне частування, що відбувається після святкового концерту.

А святковий концерт цього року знову став сюрпризом для усіх присутніх. Сільський голова Олександр Панов і директор Будинку культури Михайло Морозов вирішили дати відпочинок більшості своїх артистів в День села і запросили на свято артистів художньої самодіяльності з села Дернового, що в сусідньому Тростянецькому районі. Щоправда, сам Михайло Морозов  не відпочивав: він був і ведучим концерту, і співав.

Також виступила на концерті учасниця фольклорно-етнографічного ансамблю «Вечорниці», колишній секретар сільської ради Раїса Шелєпова. Цього разу Раїса Омелянівна не співала, а скориставшись паузою в концерті, звернулася до прибулих гостей вже не з проханням, а з вимогою не забувати про сільських жителів, бо навіть таку важливу проблему, як автобусне сполучення Тарасівки з райцентром, тут вже давно не можуть вирішити. Присутні у залі аплодували Раїсі Омелянівні дужче, ніж артистам.

Але й на адресу аматорів сцени вистачило оплесків і під час виконання ними пісень, і під час гумористичної сценки «Фараони».

Але найдужче вітали тарасівці земляків, яких запрошували до сцени Олександр Панов та Олександр Стрельченко для вручення подяк. Не забули цього дня жодну категорію жителів села — від ветеранів праці, до воїнів АТО. А для тих, кому не дісталися подяки в конвертах, подарунком стали пісні від майстрів сцени.

В День села відбулися і спортивні змагання. Вони підтвердили, що дійсно Тарасівка вважається найспортивнішим селом у районі. Змагання відбувалися у багатьох видах спорту і зібрали чимало вболівальників. У гирьовому спорті переможцями та призерами стали Євгеній Макаров, Сергій Єрмолов та ветеран спорту Микола Макаров. У підтягуванні кращими були Руслан Токарєв, Сергій Тутов та Роман Дашутін. У віджиманні від підлоги — Сергій Тутов, Руслан Токарєв та Сергій Єрмолов. У набиванні м’яча переможцем став Сергій Шелєпов, який набив м’яч майже 400 разів. У змаганні на скакалці серед дівчаток кращою стала Ольга Черкашина, а серед хлопців — Максим Максимов. М’ячем у ціль найкраще влучав Руслан Рєчкін. У перетягуванні канату перемогу святкувала команда вулиці Сумської у складі братів Шаповалових Сергія та Олександра, Алевтина Ганцева, Владислава Ганцева та Євгенія Макарова.

У змаганнях з футболу цього року команда молоді обіграла команду ветеранів з рахунком 4:2.

Тим часом у парку біля Будинку культури було приготоване частування, участь у якому взяло чи не все село.