Модуль Верхнього меню

001.JPG002.jpg003.JPG004.JPG005.JPG006.jpg007.JPG008.JPG009.jpg010.JPG011.JPG012.JPG013.JPG014.JPG015.JPG016.JPG017.JPG

Перший раз – у новий клас

DSCN2304П’ять дівчаток та один хлопчик у Попівці цього року стали першокласниками. Саме вони й були в центрі уваги на святі першого дзвоника. Їм цього дня прозвучало немало напутніх привітань — серйозних і жартівливих, для них лунали пісні. А від сільського голови Олександра Мірошниченка та представниці місцевого сільгосппідприємства ТОВ «Україна» Зої Курової малюки отримали подарунки.

Попівська філія Великописарівської школи — один із навчальних закладів Великописарівщини, куди в поточному році спрямовувалася допомога від депутата обласної ради Олександра Будника. А на свято першого дзвоника він особисто збирався відвідати філію, та через об’єктивні причини візит довелося відкласти. Тому голова районної ради Дмитро Сипко від депутата обласної ради та депутатського корпусу району передав попівським учителям, учням та їхнім батькам вітання з початком нового навчального року.

Також голова районної ради оглянув приміщення, де будуть навчатися первачки. Воно оформлене відповідно до методичних рекомендацій щодо влаштування освітнього простору у рамках загальнодержавного проекту «Нова українська школа». Обладнання в класі придбане спільними зусиллями відділу освіти райдержадміністрації та депутата обласної ради Олександра Будника. Тут є інтерактивна дошка, новенькі меблі, які батьки школяриків самі змонтували й встановили. За словами начальника відділу освіти Сергія Дмитриченка, найближчим часом клас буде доукомплектований іншими меблями, зокрема сучасними партами.