Модуль Верхнього меню

001.JPG002.jpg003.JPG004.JPG005.JPG006.jpg007.JPG008.JPG009.jpg010.JPG011.JPG012.JPG013.JPG014.JPG015.JPG016.JPG017.JPG

Депутат районної ради — переможець обласного конкурсу «Кращий підприємець 2018 року»

003Уже вдвадцяте в Україні відзначають свято людей, які створили самі себе. Це приватні підприємці, які започаткували власну справу. Не побоялися й ризикнули. Багатьом із них нічого було боятися і нічим було ризикувати, бо втратили роботу або не отримували за неї нічого й на кону стояло фізичне виживання — своє і родини.

Пригадаймо дев’яності, початок двохтисячних: розвалювалися державні підприємства, організації, установи. Люди залишалися без роботи, а той, хто працював, отримував зарплату мізерними частинками. Дехто тримався за роботу, як за рятівну соломинку, а дехто, особливо безробітні, не побоялися і спробували працювати на себе. Не у всіх, але в багатьох це вийшло. В основному саме так і зародився, в тому числі і в нашому районі, малий і середній приватний бізнес.

Нині підприємці впливають на розвиток економіки, вони наповнюють бюджет, створюють робочі місця, шукають нові можливості для розвитку. Тому напередодні Дня підприємця в обласній філармонії відбулося вшанування кращих представників цієї галузі Сумщини.

З цієї нагоди підприємців області привітали голова обласної ради Володимир Токар і заступник голови облдержадміністрації Вадим Акперов. Вони вручили нагороди переможцям конкурсу «Кращий підприємець-2018».

Приємно, що серед небагатьох відзначених був і наш земляк, депутат районної ради, голова спілки підприємців району Павло Бутенко. Від Сумської обласної державної адміністрації він отримав пам’ятний сувенір і диплом переможця обласного конкурсу в номінації «Кращий підприємець — фізична особа у сфері торгівлі». А ще — увагу обласних засобів масової інформації та багато щирих вітань від колег.

Незважаючи на урочистість заходу, на святкову атмосферу, Павло Миколайович скористався можливістю й при нагоді підійшов поспілкуватися із головою обласної державної адміністрації Миколою Клочком про несвяткове й наболіле — про дорогу від Великої Писарівки до Богодухова. І отримав запевнення, що це питання залишається в полі зору обласної влади і дорогу до часу проведення капітального ремонту таки підлагодять, щоб нею можна було їздити як підприємцям району, так і всім його жителям.