Модуль Верхнього меню

001.JPG002.jpg003.JPG004.JPG005.JPG006.jpg007.JPG008.JPG009.jpg010.JPG011.JPG012.JPG013.JPG014.JPG015.JPG016.JPG017.JPG

В район - з робочим та святковим візитом

PC070698На День місцевого самоврядування у нашому районі побував депутат Сумської обласної ради Олександр Будник.

Візит виявився насиченим і Олександр Анатолійович встиг побувати у трьох сільських радах району та ще й на урочистостях до свята. Спочатку Олександр Будник завітав до Пожні, а потім провів особистий прийом громадян у Солдатській і Тарасівській сільських радах.

Як з’ясувалося, хоча ради і різні, а проблеми у всіх спільні. Це - медична реформа, коли люди ще не зовсім зрозуміли, що угоди з лікарями потрібно укласти терміново, до нового року, щоб на район прийшли кошти із розрахунку на кожного мешканця. За необхідності сімейного лікаря потім можна буде змінити на іншого, а от район у разі затримки з угодами може недоотримати кошти.

Також селяни хвилювалися через різні земельні питання і тут Олександру Буднику допоміг зорієнтуватися в них голова районної ради Дмитро Сипко, який багато років як голова райземвідділу опікувався саме земельними питаннями. Щоправда, як потім з’ясувалося і сам депутат відмінно розуміє проблеми селян, але не завжди може допомогти їм терміново, бо деякі питання мають під собою недостатню законодавчу базу, або не враховують інтереси людей.

Також жителі сіл висловили сподівання, що відділення зв’язку не будуть закриватися, а листонош не будуть скорочувати. Особливо цим питанням переймалася депутат Солдатської сільського ради,  завідуюча тарасівським відділенням зв’язку Антоніна Зігунова.

За словами Антоніни Михайлівни, пошта була і залишається сполучною ланкою між селом і великим світом, особливо в умовах незадовільного транспортного сполучення, як у випадку з Солдатською та Тарасівської сільськими радами. Депутат обласної ради Олександр Будник пообіцяв вжити всіх заходів для того, щоб не допустити подальшого скорочення поштарської галузі, тим більше, що і Президент України Петро Порошенко пообіцяв це.

Також Олександр Будник попросив підтримати районне видання - газету «Ворскла», щоб не втратити його, як це вже фактично сталося в інших районах області.

Після особистих зустрічей Олександра Будника запросили побувати на об’єктах соціальної сфери, які він цьогоріч допоміг відремонтувати за свої «депутатські» кошти.

У Солдатському за ці кошти встановили вікна у «малій» глядацькій залі місцевого Будинку культури. Сільська голова Антоніна Вискребенцева подякувала депутату за те, що тепер у артистів є змога проводити репетиції в комфортних умовах, бо в залі та на сцені стало тепліше, а глядачі тепер також не мерзнуть під час концертів. Антоніна Михайлівна запросила Олександра Будника побувати на одному з концертів і пересвідчитися, що вони проходять тут на високому рівні, а вдячні глядачі займають не лише всі вільні місця, а й стоять на «гальорці».

У Тарасівці сільський голова Олександр Панов із задоволенням відкрив перед гостями вхідні двері в школу. Ці двері також встановлені за кошти депутата облради і вирішили одночасно й естетичну проблему парадного входу і краще зберігають тепло. Виконав Олександр Будник й особисту обіцянку перед вчителем фізкультури місцевої школи Володимиром Тутовим. Той просив подарувати волейбольний м’яч, але не «одноразовий», а високої якості. Олександр Анатолійович перевиконав обіцянку, вручивши два м’ячі для школи.