Модуль Верхнього меню

001.JPG002.jpg003.JPG004.JPG005.JPG006.jpg007.JPG008.JPG009.jpg010.JPG011.JPG012.JPG013.JPG014.JPG015.JPG016.JPG017.JPG

На гастролі - з електронним фортепіано

DSCN4200Давно мріяли вихованці районної дитячої музичної школи про сучасний музичний інструмент — електронне фортепіано. От тільки придбати його не було коштів ні в районному бюджеті, ні у чисельних спонсорів, до яких звертався директор музичної школи Валерій Невеселий. Справа у тому, що електронне фортепіано практично ні в чому не поступається класичному, але значно легше, і транспортувати його можна навіть на звичайній автівці. Тому діти отримали б можливість виступати з міні-гастролями та на різних заходах.

Із мрією придбати для учнів школи таке фортепіано Валерій Невеселий поділився з головою районної ради Дмитром Сипком, який саме був на концерті в районній музичній школі. Дмитро Дмитрович пообіцяв знайти спонсора для реалізації цього задуму. І такий спонсор знайшовся: депутат обласної ради Олександр Будник виділив зі свого депутатського фонду 30 тисяч гривень для придбання електронного фортепіано.

Сам Олександр Анатолійович був присутнім на презентації нового інструмента перед глядачами. Вихованці дитячої музичної школи Аріна Ключник, Катерина Савченко та Владислава Шафіна (викладач Юлія Жиленко) віддячили депутату чудовим виступом на концерті в День місцевого самоврядування у Великій Писарівці.

Директор музичної школи Валерій Невеселий вручив Олександру Буднику подяку від викладачів та учнів музичної школи.