Модуль Верхнього меню

001.JPG002.jpg003.JPG004.JPG005.JPG006.jpg007.JPG008.JPG009.jpg010.JPG011.JPG012.JPG013.JPG014.JPG015.JPG016.JPG017.JPG

Внесли зміни до бюджету, підтримали освіту, медицину та соціальний розвиток району

DSCN6607Минулої середи відбулась чергова, 29 сесія районної ради 7-го скликання.

Серед 20 питань, які виносились на розгляд сесії, зокрема були питання: про внесення змін до бюджету району на 2019 рік, внесення змін до районних програм, внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Великописарівська центральна районна лікарня» Великописарівської районної ради та про делегування представників Великописарівського району до Госпітальної ради Охтирського госпітального округу.

Відразу декілька питань порядку денного сесії стосувались галузі медицини. Про внесення змін до районної програми фінансової підтримки КНП «Великописарівська ЦРЛ» та відповідно внесення змін до фінансового плану підприємства доповіла заступник головного лікаря ЦРЛ Ніна Порокіна.

Розпорядженням Кабінету міністрів України від 16.01.2019 року № 17-р затверджено перелік та склад госпітальних округів Сумської області. Відповідно Розпорядження, заклади охорони здоров’я Великописарівського району входять до Охтирського госпітального округу. Крім нашого району, до Охтирського госпітального округу також ввійшли м. Охтирка та Охтирський і Тростянецький райони. Для координації роботи від кожного району визначена кількість делегатів до Госпітальної ради Охтирського госпітального округу в залежності від кількості закладів охорони здоров’я, створених об’єднаних територіальних громад та населення, що проживає на відповідній території. Депутати районної ради підтримали пропозицію комісії з питань соціального та культурного розвитку району та визначили делегатами до Госпітальної ради від нашого району голову районної ради Дмитра Сипка та головного лікаря ЦРЛ Романа Побідинського.

Начальник відділу освіти Великописарівської райдержадміністрації Сергій Дмитриченко доповів про районну комплексну програму «Освіта Великописарівщини на 2019-2021 роки» та про внесення змін до районної цільової комплексної програми «Молодь Великописарівщини» на 2016-2020 роки, про внесення змін до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей. Прийнято відповідні рішення.

Затверджено Програму підтримки діяльності територіального центру соціального обслуговування на 2019 рік. Про основні фінансові показники Програми доповідала заступник директора територіального центру Світлана Коноз.

Начальник управління соціального захисту населення Великописарівської РДА Олена Охмат доповіла про хід виконання комплексної районної програми для пільгових категорій населення на 2016-2019 роки. Перший заступник голови РДА Микола Скоромний – про виконання програми економічного і соціального розвитку Великописарівського району на 2018 рік та про внесення змін до такої ж програми на 2019 рік.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Іан Бондаренко доповів про внесення змін до бюджету району на 2019 рік а також про заходи щодо ефективного та раціонального використання коштів районного бюджету у 2019 році. Районна рада вирішила затвердити Заходи, доручила Великописарівській РДА організувати їх виконання а також рекомендувала органам місцевого самоврядування району розробити та вжити заходи щодо раціонального використання коштів відповідних бюджетів.

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Любов Лиска відзвітувала про підсумки роботи зі зверненнями громадян до районної ради та органів місцевого самоврядування району у 2018 році.

З 26-ти депутатів районної ради на 29-й сесії були відсутні лише три депутати і то через поважні причини. Таким чином в роботі сесії активну участь взяли 23 депутати. Хотілося б сподіватись на таку ж активність обранців і на наступних сесіях.