Модуль Верхнього меню

001.JPG002.jpg003.JPG004.JPG005.JPG006.jpg007.JPG008.JPG009.jpg010.JPG011.JPG012.JPG013.JPG014.JPG015.JPG016.JPG017.JPG

Великописарівщина відсвяткувала День Перемоги

4174 роки тому зелений травень приніс на нашу землю оповите світлим сумом і безмежною радістю свято  — День Перемоги. День, коли кожен,  хто пережив труднощі лихоліття, і  хто народився і виріс у мирні роки, складає шану живим і полеглим  героям — людям, які понад усе цінували свободу і незалежність рідної Вітчизни і не шкодуючи свого здоров’я, а то і життя,  наближали світлий день Перемоги.

7 травня у Великій Писарівці під час урочистостей в районному Будинку культури, присвячених черговій річниці Перемоги, голова районної ради Дмитро Сипко, заступник голови райдержадміністрації Микола Петренко, військовий комісар Великописарівського районного військового комісаріату полковник Сергій Пономарьов, т.в.о. начальника відділу прикордонної служби «Велика Писарівка» старший лейтенант Денис Черненко згадали всіх, чиє життя забрала жорстока війна, низько вклонилися та висловили щиру шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. 

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто ціною власного життя забезпечив нам світлий День Перемоги.

Після урочистостей відбувся святковий концерт за участю творчих колективів, солістів РБК, вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості, Дитячої музичної школи.

9 травня, незважаючи на несприятливу погоду, відбувся мітинг та покладання квітів до пам’тника загиблим воїнам і братські могили. На заході були присутні голова районної ради Дмитро Сипко, заступник голови райдержадміністрації Микола Петренко, Великописарівський селищний голова Леонід Клизуб, числені представники підприємств, установ та організацій селища.

Разом з Попівським сільським головою Олександром Мірошніченко і коруючим ТОВ «Україна» Євгеном Негребою голова районної ради Дмитро Сипко відвідали у селі Лугівка інваліда війни Андрія Абрамовича Скоркіна. Гості привітали Андрія Абрамовича з Днем Перемоги, вручили йому цінні подарунки і побажали здоров’я та ще довгих років життя.