Модуль Верхнього меню

001.JPG002.jpg003.JPG004.JPG005.JPG006.jpg007.JPG008.JPG009.jpg010.JPG011.JPG012.JPG013.JPG014.JPG015.JPG016.JPG017.JPG

У голови районної ради - новий заступник

DSCN8384Тридцята сесія районної ради передбачала розглянути цілу низку питань, але якщо не найголовнішим, то найцікавішим стало обрання заступника голови районної ради. Як відомо, вже доволі давно ця посада залишалася вакантною, тому побувати у повноцінній відпустці голова районної ради не міг, але головне — за його відсутності не можливо було вирішити певні організаційні проблеми.

Питання про обрання заступника не поставало і через фінансові труднощі: не було змоги оплачувати ще одну штатну одиницю. Але з часом з’явилася можливість обійтися внутрішніми резервами: депутатом районної ради став Михайло Іванович Іваненко — шанована і відома у районі людина, який на той час працював у районні раді.

Кращої кандидатури, за словами голови районної ради Дмитра Сипка, важко було й уявити. Михайло Іванович добре знає організаційну роботу районної ради, має великий досвід роботи на різних посадах, користується авторитетом у земляків. Крім того, додаткової одиниці у штат не потрібно брати. У разі обрання Михайло Іваненко просто переходив би з однієї посади в районній раді на іншу.

За процедурою, пропонувати кандидатуру заступника голови районної ради має сам голова районної ради. Тому на черговій сесії Дмитро Сипко запропонував депутатам обрати заступником голови райради Михайла Іваненка.

Таємне голосування показало практично одностайну підтримку нового заступника голови районної ради. Проти був лише один депутат.

Із обранням на посаду заступника Михайла Іваненка першим привітав Дмитро Сипко, до якого приєдналися депутати районної ради та запрошені на сесію районної ради.

Цього ж дня на сесії були розглянуті питання стосовно виконання Програми соціально-економічного розвитку району, медицини, освіти, захисту населення тощо. Підбив підсумки засідання сесії райради голова районної ради Дмитро Сипко.