Модуль Верхнього меню

001.JPG002.jpg003.JPG004.JPG005.JPG006.jpg007.JPG008.JPG009.jpg010.JPG011.JPG012.JPG013.JPG014.JPG015.JPG016.JPG017.JPG

Наші депутати знову серед найкращих

745382030У Сумах відбувся обласний етап Всеукраїнської спартакіади депутатів усіх рівнів. Цього року депутати вже  з 18 районних, міських рад та об’єднаних територіальних громад (а це понад 200 спортсменів) змагалися у п’яти видах спорту: шахах, шашках, волейболі, футзалі та настільному тенісі. Цього року, крім депутатів, виступати за команди було дозволено і головам місцевих рад та старостам.

Під час відкриття змагань усі вшанували пам’ять першого заступника голови Сумської обласної ради Анатолія Річкаля, який був багатолітнім ідейним натхненником спартакіади. У минулому році команда Сумщини, під головуванням Анатолія Яковича, посіла друге місце на Всеукраїнській спартакіаді серед 17 команд.

Від імені обласної ради спортсменів привітала заступник голови Тетяна Головко. Вона зазначила, що депутати є активними учасниками спартакіади. «Представники органів місцевого самоврядування повинні показувати своїм прикладом молоді, що заняття спортом — це престижно. Це те, до чого мають прагнути наступні покоління. Організовуючи змагання такого рівня і беручи в них участь, ми, таким чином, робимо спільний вклад у розвиток громад Сумщини, і в цілому України», — наголосила Тетяна Іванівна.

Вона побажала учасникам спартакіади бути згуртованими, йти до перемоги і з гордістю відстоювати честь своїх рад.

Всеукраїнська спартакіада серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських (міст обласного значення), сільських та селищних рад започаткована та щорічно проводиться з 2013 року.

На Сумщині проведення змагань ІІ етапу Спартакіади здійснюють Сумська обласна рада, управління молоді і спорту Сумської обласної державної адміністрації, Сумська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

Минулого року на обласному рівні перемогла команда Ямпільщини. Друге місце посіли спортсмени з Великописарівського району, а третє  збірна команда Глухова і Глухівського району.

Наші спортсмени, не зважаючи на деяке оновлення команди, знову націлювали себе на найвищі місця в змаганнях. Перед обласною спартакіадою проводилися тренування спортсменів із нашого району, хоча найбільш досвідчені з них мали на це і власну точку зору. Так, багаторічний учасник змагань і один із лідерів нашої команди Андрій Целуйко заявляв: «Тренованих тренувати — лише псувати».

Змагання в Сумах відбувалося протягом двох днів, але дальня дорога ніяк не позначилася на наших досвідчених спортсменах. Вони вже традиційно показали високі результати. Найбільшого успіху в особистому заліку досяг депутат райради Іван Кальченко. Він посів друге місце в змаганнях з настільного тенісу. Депутат Великописарівської селищної ради Валентина Кравченко посіла четверте місце з шахів серед іменитих супротивників. П’ятим у змаганнях із шашок серед чоловіків став депутат райради Олександр Панов. Інші спортсмени в індивідуальних видах спорту теж увійшли до кращої десятки та внесли очки в скарбничку команди.

Але найвище балів приносили перемоги в командних видах спорту. Тут нашим спортсменам трохи не пощастило у волейбольному суперництві, де завжди змагалися за найвищі місця. Недосконалий жереб призвів до того, що ми посіли лише четверте місце. Можна сказати, що не пощастило нам і в змаганнях з фут залу, де ми поступилися першим місцем лише за пенальті (не зважаючи на блискучу гру воротаря Андрія Целуйка). Таким чином великописарівська команда стала другою і загалом посіла друге загальнокомандне місце. Першим привітав наших спортсменів голова районної ради Дмитро Сипко, який усі роки поспіль особисто супроводжує спортсменів на змагання. Дмитро Дмитрович подякував за високий результат і побажав успіхів на майбутнє. Спортсмени подякували, в свою чергу, голові райради за увагу, тренеру команди Віталію Лаптєву за підготовку до змагань і спонсорам — за допомогу. А спонсорами команди цього року були керівники сільгосппідприємств Володимир Бокань, Юрій Гладченко, Анатолій Мороз, Ольга Макакенко, Микола Надточий, підприємець Андрій Комарницький та інші.

А за нашу команду в цьому році виступали Бантов Роман Миколайович, Барбін Володимир Іванович, Гнєтко Юрій Сергійович, Гученко Павло Васильович, Кальченко Іван Сергійович, Кальченко Юрій Васильович, Макаров Микола Федорович, Лаптєв Віталій Васильович, Яткевич Інна Миколаївна, Кравченко Валентина Миколаївна, Нечвоглод Володимир Олександрович, Макарова Лариса Михайлівна, Міронов Іван Миколайович, Панов Олександр Іванович, Панов Олександр Миколайович, Целуйко Андрій Володимирович.

Цього року, як і зазвичай, депутати команд-переможців представлять збірну команду від Сумської області на всеукраїнському рівні, що пройде на початку червня у місті Чорноморську Одеської області.