Модуль Верхнього меню

001.JPG002.jpg003.JPG004.JPG005.JPG006.jpg007.JPG008.JPG009.jpg010.JPG011.JPG012.JPG013.JPG014.JPG015.JPG016.JPG017.JPG

Село наше рідне

DSCN0839Село Попівка живе... Не одну сотню літ молитвою зустрічає світанок і проводжає день. В золотавих туманах прокидається воно щоранку, як і багато літ тому. І ми вдивляємося в його усміхнене, добре обличчя. Село вітає нас щедрими кетягами калини, п’янким запахом сіна і матіоли… Рідна батьківська земля… Ми з неї вийшли і до неї сьогодні прийшли на побачення.

7 липня село Попівка святкувало День свого Народження, День села.

Привітати його зібралися, майже, всі жителі, і не тільки. Завдяки старанням Попівського сільського голови Олександра Мірошниченка та директора ТОВ «Україна» Сергія Шайдовського відбулося свято. Олександр Іванович заздалегідь потурбувався про своїх односельчан. Для дітей були запрошені гірка, батут, анімація, блиск-тату, інші розваги. Для дорослих - під живий вокал святкова дискотека із міста Суми від союзу «ЛюДи». Це відбувалося завдяки спонсорській допомозі директора ТОВ «Україна» С. О. Шайдовського. Сергій Олександрович, який не міг бути байдужим, дізнавшись від голови сільської  ради про фінансові труднощі, що виникли при організації свята, вирішив допомогти. Ще на святі села була вже традиційна святкова каша, приготовлена працівниками сільської ради , а також концерт від місцевих аматорів художньої самодіяльності. А як же без нього?

Взагалі святкування розпочалося о 16 годині, коли біля сільського будинку культури зібралося багато дітей, які почали займати черги до облаштованих батута та надувної гірки. І хоча декілька разів зривався дощ, та дітлахи на нього не реагували і продовжували розважатися. О 18 годині розпочався святковий концерт, програму якого приготували працівники культури: директор Наталія Станіслав та художній керівник Олена Марусенко.

Переглянути святковий концерт прибули і гості з району: голова районної ради Сипко Д.Д. і консультант голови районної ради Лаптєв В.В.. У своєму виступі Дмитро Дмитрович та сільський голова Олександр Іванович поздоровили жителів с. Попівка із 224 річницею з року її заснування. Побажали розвитку та процвітання Попівці і здоров’я та всього найкращого її мешканцям.

Під час концерту привітали найменших та найстарших жителів села, молоде подружжя, а також ті пари, які святкували чи святкуватимуть у цьому році срібне та золоте весілля. Не забули згадати і про працівників сільської ради, Попівської філії Великописарівської спеціалізованої школи, ФАПу, пошти, територіального центру, працівників магазину приватного підприємця Гуцал Ольги Іванівни та колишніх і теперішніх працівників культури. Всі вони отримали поздоровлення від жіночого вокального ансамблю, дитячого танцювального колективу, солістів Попівського сільського будинку культури Вікторії Сопельник, Владислава Сопельник, Тетяни Волошенко, Олени Марусенко та  Михайла Гуцала. Не зміг втриматися і сільський голова, щоб не заспівати для своїх односельчан. Він подарував всім мешканцям села пісню «Домик у дороги» під власний акомпонемент на електрогітарі. Андрій Волошенко та Нікіта Марусенко, найменші наші солісти, подарували всім працівникам школи пісню «Мама й тато».

         Після концерту всі ласували святковою кашею.

         А десь о 21 годині розпочали свій виступ артисти з м. Суми. Окрасою наших гостей були Тетяна Сіробаба та Олександр Кліщ, для якого наше село є батьківщиною його мами, тому молодого соліста підтримували не тільки прихильники, а й родичі, які проживають у Попівці.

         Загалом свято вдалося і вдячні відпочиваючі не поспішали розходитися і відпустили гостей вже далеко за північ. І, повертаючись додому, згадували про приємно проведений час.