Модуль Верхнього меню

001.JPG002.jpg003.JPG004.JPG005.JPG006.jpg007.JPG008.JPG009.jpg010.JPG011.JPG012.JPG013.JPG014.JPG015.JPG016.JPG017.JPG

Добрянське зустрічало гостей

48Село Добрянське здавна відоме добрими традиціями шанувати земляків та зустрічати гостей. А так як розташоване воно практично в центрі району, люблять тут бувати і жителі сусідньої Кириківської громади, і, звичайно ж, Великої Писарівки. От і минулої суботи, в День села, добрянський сільський голова В’ячеслав Севідов запросив на свято голову Великописарівської районної ради Дмитра Сипка, керівника Кириківської громади Анатолія Ставицького, старосту з Іванівки Віктора Моісеєнка,

голову Благодійного фонду імені І.Г. Лозового Івана Лозового та багатьох інших земляків із району та з-за його меж.

Зі сцени перед концертом усіх привітав голова районної ради Дмитро Сипко, а коровай, який йому вручили гостинні добрянці, Дмитро Дмитрович запропонував розділити між усіма присутніми в залі. Це потім і зробили організатори свята.

Бажаним для усіх стало вітання від заступника голови Кириківської селищної ради Анатолія Ставицького. Анатолія Андрійовича зустріли оплесками і вітаннями.

Іванівський староста Віктор Моісеєнко зворушив добрянського сільського голову В’ячеслава Севідова, вручивши  подарунок для сільської ради — картину.

Та чи не найбільше оплесків цього дня (за винятком, звичайно, артистів художньої самодіяльності) дісталося на адресу місцевого підприємця, депутата районної ради Віктора Кострова. Щороку Віктор Васильович знаходить можливість до свята села заохотити своїх працівників. От і цього разу він вручив на сцені подарунки Світлані Мальцевій, Олені Думчиковій, Віталію Черкашину, Віктору Савченку, Олександру Кострову, Олександру Легуші, Володимиру Кур’янову. Дивлячись, як радіють вони увазі з боку свого керівника, хотілося б побажати, щоб в кожному колективі так шанували своїх працівників чи хоча б передовиків виробництва.

Щоразу до Дня села В’ячеслав Севідов намагається подарувати землякам якийсь особливий концерт. От і цього разу він звернувся до артистів Іванівського будинку культури Кириківської громади, щоб вони підготували нову концертну програму. Й іванівці не розчарували глядачів. Їхні виступи були різноманітними, а в концерті було задіяно багато артистів — від наймолодших — до уже відомих у нас і заслужених. А проводила концертну програму керівник галузі культури Кириківської громади Людмила Макайда.

Ну, а  потім настав час каші. Добрянський сільський голова В’ячеслав Севідов запросив усіх скуштувати смачну страву, приготовану працівниками сільської ради: декількома Севідовими — Світланою, Любов’ю, Оксаною та Людмилою, а також Любов’ю Козюліною і Ніною Ваніною. Кількох казанків каші ледь вистачило для усіх гостей свята.

Святковий феєрверк від Івана Лозового сколихнув вечірнє небо сотнями пострілів і примусив святкуючих забути на деякий час і про пригощання, й про святкову дискотеку, що завітала сюди з Богодухова. Ну а потім свято продовжилося до третьої години ночі з піснями і танцями.