Модуль Верхнього меню

001.JPG002.jpg003.JPG004.JPG005.JPG006.jpg007.JPG008.JPG009.jpg010.JPG011.JPG012.JPG013.JPG014.JPG015.JPG016.JPG017.JPG

Велика Писарівка відзначила День визволення від німецько-фашистських загарбників

04Урочистості та святкова хода до парку Загиблих воїнів у райцентрі стали лише першою ланкою у цілому комплексі заходів, присвячених святкуванню 76-ї річниці визволення селища від німецько-фашистських загарбників.

Про це під час мітингу, на якому були присутні голова Великописарівської районної ради Дмитро Сипко, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Микола Скоромний, працівники установ і організацій та мешканці селища, повідомив великописарівський селищний голова Леонід Клизуб.

До пам’ятника Загиблим воїнам цього дня лягли квіти від Великописарівської селищної ради, районної ради та районної державної адміністрації, жителів та гостей селища.

Основні події до свята відбудуться у суботу, коли  у селищі  зранку і до пізньої ночі проходитимуть різні заходи — від концерту та спортивних змагань — до пінної вечірки та дискотеки.

Леонід Клизуб повідомив, що цього року свято умисно розділили на дві частини, щоб було місце і для вшанування пам’яті воїнів-визволителів, і для розважальної програми.

Урочистості в парку Загиблих воїнів були багатолюдними. Напевно, навіть у День Перемоги не прийшло стільки бажаючих ушанувати подвиг героїв, покласти квіти до пам’ятника. У своєму зверненні до земляків селищний голова повідомив, що на фронтах Другої світової війни та в фашистській неволі загинуло більше половини тих, хто став на захист Вітчизни: додому не повернулося майже 600 жителів Великої Писарівки. Зараз у райцентрі залишилося всього чотири учасники Великої Вітчизняної війни.

Після завершення мітингу квіти були покладені до всіх пам’ятників героям Великої Вітчизняної у Великій Писарівці.