Модуль Верхнього меню

001.JPG002.jpg003.JPG004.JPG005.JPG006.jpg007.JPG008.JPG009.jpg010.JPG011.JPG012.JPG013.JPG014.JPG015.JPG016.JPG017.JPG

Свято першого дзвоника у Солдатському НВК

01Ось і закінчилося ще одне, сповнене веселощів і радощів, літо. Якби не календар, то ми б і не повірили в це, адже зелень на деревах ще така свіжа, а небо таке пронизливо синє й високе. І лише замріяні осінні вечори, напоєні сяйвом осінніх зірок, підтверджують правоту календаря. А отже, настав час вирушати в нову захоплюючу мандрівку дивовижною Країною знань. 

2 вересня у Солдатському НВК відбулося свято Першого дзвоника. Свято проводилося у дружньому сімейному колі, а розпочали його ведучі Буртин Аліна та Яковлєва Дар'я. 

Особлива увага була приділена випускникам школи, для яких цей перший дзвоник у рідній школі і перше вересня більше не повториться. 

На свято до нашої дружньої шкільної родини завітали шановні гості - голова районної ради Сипко Д.Д та голова Солдатської сільської ради Вискребенцева А.М. Антоніна Михайлівна та Дмитро Дмитрович привітали дітей і вчителів зі святом Першого дзвоника та початком нового навчального року і побажали міцного здоров'я, активних трудових буднів, вирости достойними громадянами неньки - України. 

Ні для кого не секрет, що до дня Незалежності України команда "Джури" Солдатського НВК була занесена на дошку пошани Великописарівського району. Приємно здивував членів команди "Славне товариство" Дмитро Дмитрович, вручивши їм копії фото команди з дошки пошани. 

Перед тим, як пролунав перший шкільний дзвоник, випускники вручили малечі повітряні кульки для гарного настрою. 

Впевнено вирушаємо в путь! Світ знань чекає на нас! Будемо навчатися так, щоб нами пишалися батьки, друзі, рідне місто і прекрасна країна, що зветься Україною.