Модуль Верхнього меню

001.JPG002.jpg003.JPG004.JPG005.JPG006.jpg007.JPG008.JPG009.jpg010.JPG011.JPG012.JPG013.JPG014.JPG015.JPG016.JPG017.JPG

У Великій Писарівці відбувся ювілейний, 10-й розіграш Кубка президента Сумської торгово-промислової палати Костянтина Макаренка

DSCN0739У цьому році вже вдесяте на базі Великописарівської спеціалізованої школи І — ІІІ ступенів відбувся розіграш Кубка президента Сумської торгово-промислової палати (СТПП) Костянтина Макаренка з волейболу серед юнаків закладів загальної середньої освіти.

До фінальної частини змагань потрапили три найкращі команди — з Великописарівської (тренер Сінянський С.О.),  Ямненської (тренер Кальченко І.С.) та Заводської (тренер Глубока А.О.) загальноосвітніх шкіл (ЗОШ).

До речі, 10 років тому ці ж команди розігрували призові місця на першому турнірі! Тоді перше місце і Кубок виборола команда Ямненської ЗОШ, команда Заводської ЗОШ мала друге місце, а команда Великописарівської СШ стала тільки третьою. Але на попередньому етапі  у цьому році хід змагань проходив зовсім за іншим сценарієм. Так, волейболісти Великописарівської СШ продемонстрували відмінну гру і вважалися головними претендентами на перемогу, хоча в команд на підсилення своєї гри був тиждень. І ось настав день змагань, що, до речі, відбувалися у відремонтованому спортзалі Великописарівської школи. Змагання відкрили почесні гості й керівництво району, які висловили вдячність президенту СТПП Костянтину Макаренку за підтримку дитячо-юнацького волейболу нашого району.

Ну, а сам Костянтин Макаренко, в свою чергу, побажав учасникам змагань тільки перемог.

Змагання розпочалися з гри давніх суперників — команд Ямненської ЗОШ та Великописарівської СШ. У кожній із партій поступово вимальовувалася перевага волейболістів із Великої Писарівки, які впевнено і довели гру до перемоги з рахунком 2:0. У другій грі зустрілися команди Ямненської та Заводської шкіл. У цій грі вже ямненські волейболісти взяли ініціативу у свої руки і довели перевагу до все тих же 2:0. Звичайно, й ця перемога ще жодній із команд не давала впевненості у розподілі підсумкових місць, адже у разі перемоги команди Заводської ЗОШ, із відомим для нас рахунком 2:0, усе могло б у турнірі помінятися. Але такого  розвитку не відбулося, так як і другу свою гру на змаганнях упевнено провели господарі майданчика — великописарівські волейболісти, які здобули впевнену перемогу з тим же рахунком 2:0. Вони стали володарями 10-го розіграшу Кубка президента Сумської торгово-промислової палати Костянтина Макаренка. Друге місце — в активі Ямненської ЗОШ, на третьому місці залишилися волейболісти Заводської ЗОШ.

Під час підбиття підсумків змагань команди були нагороджені медалями відповідних ступенів, грамотами від Сумської ТПП, якісними волейбольними м’ячами, волейбольними сітками, тортами, ну, а переможниця змагань — команда Великописарівської спеціалізованої школи — отримала в подарунок супер-приз — форму і, звичайно, Кубок переможців.

Не залишився без призу в цей день і сам президент  СТПП Костянтин Макаренко, якому т.в.о. голови райдержадміністрації Микола Петренко вручив ювілейну іменну футболку з номером 10, а голова районної ради Дмитро Сипко вручив Подяку за постійну підтримку дитячо-юнацького волейболу в нашому районі.