Модуль Верхнього меню

001.JPG002.jpg003.JPG004.JPG005.JPG006.jpg007.JPG008.JPG009.jpg010.JPG011.JPG012.JPG013.JPG014.JPG015.JPG016.JPG017.JPG

Внесли зміни до районного бюджету. Кошти на заробітну плату медикам знайшли

DSCN6459Серед питань порядку денного шістнадцятої сесії районної ради, що відбулася минулої п’ятниці, переважали питання, що стосувалися фінансів.  

Зокрема начальник відділу освіти райдержадміністрації Сергій Дмитриченко на сесії виступив із пропозицією щодо внесення змін до районної Програми поліпшення умов для навчання та виховання учнів закладів освіти Великописарівського району на 2017 рік,  а головний лікар ЦРЛ Роман Побідинський ініціював зміни в Програму поліпшення первинної медико-санітарної допомоги у Великописарівському районі на 2016-2020 роки.

Також були внесені зміни до комплексної районної цільової програми для пільгових категорій населення на 2016-2019 роки, затверджені Програма соціальної підтримки найменш захищених верств населення Великописарівського району на 2017 рік та Програма підтримки та розвитку закладів культури Великописарівського району на 2017 рік. Це стало можливим завдяки  субвенціям до районного бюджету із бюджетів сільських та селищних рад (Кириківської, Великописарівської селищних та Вільненської, Попівської, Дмитрівської, Солдатської, Тарасівської , Пожнянської, Добрянської сільських рад).

Окрім того, депутати підтримали внесення змін до районної програми «Медичні кадри» на 2009 — 2017 роки (із Програми   мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2017 рік знято було 40 000 грн для оплати навчання майбутніх медиків, які після закінчення навчання мають повернутися на роботу  в наш район).

На сесії затвердили статут  опорного навчального закладу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів;  внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку Великописарівського району на 2017 рік та до районного бюджету на поточний рік, затвердили районну цільову Програму підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2017-2018 роки (поки що без фінансування). Що стосується змін до районного бюджету, то варто відзначити, що за рахунок розподілу частини вільного залишку коштів загального фонду районного бюджету  580 000 гривень спрямовано на виплату заробітної плати медикам.

На сесії районної ради депутати підтримали звернення своїх колег Павла Бутенка, Валентини Кадничанської і Сергія Корнієнка до районної державної адміністрації щодо ремонту даху в приміщенні Великописарівської школи, де навчаються учні молодших класів. Дах навчального закладу давно вже протікає.  Враховуючи лист батьків, які турбуються за життя й здоров’я своїх дітей, та те, що рішенням попередньої сесії районної ради  Великописарівська школа визначена опорним навчальним закладом, депутати просять виконавчу владу в разі можливості відшукати кошти на ремонт даху в цьому році, а якщо це неможливо, то передбачити кошти на ремонт опорного навчального закладу в бюджеті на 2018 рік. Варто зазначити, що внесеними на сесії змінами до районного бюджету за рахунок розподілу частини залишків  коштів освітньої субвенції для Великописарівської школи передбачено кошти в сумі 155 000 гривень для придбання крісел в актовий зал. Ще 29 000 передбачено для проведення вимощення біля будівлі опорного навчального закладу.

Також депутати проголосували за те, щоб районна державна адміністрація передала шкільний автобус із Солдатського НВК до Ямненської ЗОШ для підвезення дітей із Спірного. Нагадаємо, що для Солдатського НВК був придбаний новий шкільний автобус. 

Розглянувши звернення Великописарівської селищної ради щодо передачі майна дошкільних закладів районного центру у власність районної ради, депутати відтермінували рішення з цього питання до більш докладного опрацювання законодавчих норм, що передбачають таку передачу.

Після розгляду ще низки питань голова районної ради Дмитро Сипко підбив підсумки й закрив сесійне засідання.