Модуль Верхнього меню

001.JPG002.jpg003.JPG004.JPG005.JPG006.jpg007.JPG008.JPG009.jpg010.JPG011.JPG012.JPG013.JPG014.JPG015.JPG016.JPG017.JPG

На святі працівників місцевого самоврядування

2016-12-13-01Минулої середи своє професійне свято відзначали працівники місцевого самоврядування. Під час урочистої зустрічі з вітальним словом до колег звернувся голова районної ради Дмитро Сипко:

— На місцеве самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення  належних умов для проживання мешканців сіл та селищ району. Ви, шановні голови, депутати рад є представниками влади, до яких у першу чергу, звертаються люди для вирішення  своїх повсякчасних проблем.  Тому ця ланка влади є і має залишатися надалі втіленням справжнього народовладдя.

Приєднався до привітань заступник голови райдержадміністрації Микола Петренко, який також відзначив самовідданість у роботі працівників місцевого самоврядування, їхній професіоналізм та відповідальність. Побажав нових амбітних проектів та ефективного їх втілення у життя на благо Великописарівщини.

За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток народовладдя та з нагоди Дня місцевого самоврядування керівництво районної ради  вручило почесні Грамоти та Подяки працівникам місцевого самоврядування.

Зустріч продовжили виступи артистів художньої самодіяльності Тетяни Гонтаренко, Олександра Бодарєва та інших. З нагоди  свята вони підготували для голів, секретарів сільських рад, працівників самоврядування, ветеранів та запрошених святкову програму.