Модуль Верхнього меню

001.JPG002.jpg003.JPG004.JPG005.JPG006.jpg007.JPG008.JPG009.jpg010.JPG011.JPG012.JPG013.JPG014.JPG015.JPG016.JPG017.JPG

Микола Клочко з робочим візитом відвідав Великописарівщину

DSCN5993Минулого вівторка з робочою поїздкою Великописарівський район відвідав голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко. В ході візиту очільник області провів особистий прийом громадян та відвідав кілька закладів позашкільної освіти.

У прийомі громадян також брали участь голова Великописарівської районної ради Дмитро Сипко, голова райдержадміністрації Григорій Сіденко, селищний голова Леонід Клизуб та інші посадовці району.

Серед всього іншого під час прийому громадян вдалося вирішити питання надання грошової компенсації на придбання житла жителю нашого району - учаснику АТО, інваліду ІІ групи.

А найбільш тривалою та «гарячою» виявилась співбесіда з представниками Кириківсьої ОТГ, які звернулись до очільника області з цілою низкою проблем громади. У ході конструктивного діалогу всі учасники зустрічі домовились про тісну співпрацю у вирішенні проблем громади та напрацювали деякі механізми вирішення питань.

Серед закладів позашкільної освіти, які відвідав цього дня Микола Клочко, першою стала районна станція юних натуралістів. Тут за кошти районного бюджету нещодавно відремонтували навчальне приміщення, замінили вікна, планується утеплення всієї будівлі. Як зазначила директор СЮН Зоя Драгун, у новому приміщенні і навчатись хочеться. А похвалитися педагогам і вихованцям цього навчального закладу є чим: зараз тут навчаються 334 вихованці в 24 творчих об’єднаннях за 4-ма напрямками позашкільної освіти. Районна станція юних натуралістів є активним учасником різноманітних заходів навіть всеукраїнського рівня. Серед 96 учасників має 66 перможців.

У ДНЗ «Ромашка» селищний голова Леонід Клизуб презентував приміщення додатково створеної дитячої групи, завдяки якій питання охоплення дітей дошкільною освітою у селищі на сьогоднішній день вирішено на 100 відсотків. Завдяки коштам селищного бюджету повністю відремонтовані приміщення, переобладнано систему опалення та водопостачання, закуплено меблі. Взагалі Микола Олексійович відзначив високий рівень обладнання приміщень та просто тепло і затишок для малечі.

Далі очільник області оглянув матеріально-технічну та навчально-виховну базу нещодавно відкритого інклюзивно-ресурсного центру і зазначив, що на його погляд центр повністю відповідає всім вимогам щодо забезпечення доступності для дітей з особливими освітніми потребами.

«Інклюзивно-ресурсні центри - це заклади, які мають надавати допомогу, реабілітаційні послуги, супровід таких дітей. І ми бачимо, що тут створено відповідне освітнє середовище, а це, без сумніву, мотивує дітей до навчання», - наголосив Микола Клочко.