Модуль Верхнього меню

001.JPG002.jpg003.JPG004.JPG005.JPG006.jpg007.JPG008.JPG009.jpg010.JPG011.JPG012.JPG013.JPG014.JPG015.JPG016.JPG017.JPG

Депутати Кириківської ОТГ прийняли рішення про дострокове припинення повноважень голови селищної ради

008Насиченою на події виявилась тридцять перша сесія Кириківської селищної ради сьомого скликання, яка відбулась у вівторок, 28 травня.

Ще до початку сесії був оголошений колективний депутатський запит, що стосувався дострокового припинення повноважень селищного голови Мороза І.М.

Далеко не з першої спроби, але все ж запит винесено на розгляд сесії, створено лічильну комісію та проведено процедуру таємного голосування з цього питання. За результатами голосування: 23 – за, 3 – проти, прийнято рішення про дострокове припинення повноважень селищного голови Мороза І.М. та виконання його обов’язків тимчасово покладено на секретаря селищної ради.

І далі робота продовжилась вже під головуванням секретаря. А вирішувати на цій сесії довелось багато нагальних питань з життя громади. Зокрема, вирішено надати фінансову допомогу близько 10 сім’ям, що постраждали від недавнього буревію. На це обранці виділили майже 70 тисяч гривень з місцевого бюджету.

Також були внесені зміни у бюджет громади на 2019-й рік, пов’язані з надходженням «депутатських» коштів від депутатів обласної ради Олександра Будника (фракція «Відродження») та Олександра Стрельченка. Ці кошти будуть направлені на придбання медіоапаратури для кабінету української мови та літератури Заводської ЗОШ і придбання дитячих меблів у ДНЗ «Струмочок» села Яблучне (депутат Будник О.А. – всього 50 тис. грн.) та на придбання твердопаливного котла для пункту здоров’я КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кириківської селищної ради», розташованого також у селі Яблучному (депутат Стрельченко О.Ю. – 20 тис. грн.).