Модуль Верхнього меню

001.JPG002.jpg003.JPG004.JPG005.JPG006.jpg007.JPG008.JPG009.jpg010.JPG011.JPG012.JPG013.JPG014.JPG015.JPG016.JPG017.JPG

Держслужбовці й посадовці Великописарівщини взяли участь у семінарі

2017 03 13 02 02Із минулого року в нашій державі  запрацювало електронне декларування майна чиновників, суддів і прокурорів. Якщо торік воно було обов'язковим для високопосадовців,  то в цьому році уже всі державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування мають  оприлюднити інформацію про свої статки.

Оскільки ця справа нова й відповідальна (за неправдиві дані передбачено відповідальність аж до позбавлення волі), то для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування Великописарівського району було проведено навчання за програмою виїзного постійно діючого семінару «Запобігання і протидія корупції в органах державної влади та місцевого самоврядування», організоване директором Сумського центру післядипломної освіти Світланою Варухою.

Про адміністративно-правові заходи протидії корупції та відповідальність за корупційні правопорушення розповів Дмитро Мальцев — голова місцевого осередку МГО «Міжнародний комітет сприяння боротьбі з корупцією та тіньовою економікою» у Сумській області. Заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби України у Харківській та Сумській областях, магістр державного управління Максим Гаврилюк прочитав лекцію «Обмеження при проходженні державної служби. Правила етичної поведінки».  

А безпосередньо про  електронне декларування  доходів державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування  проінформував начальник відділу з управління персоналом апарату Сумської обласної державної адміністрації Олександр Макуха. Він надав слухачам  консультації з актуальних питань заповнення електронних декларацій та інших питань, пов’язаних з виконанням професійних обов’язків.

Вважається, що електронне декларування повинно стати ефективним механізмом контролю за доходами і витратами чиновників, а відтак - вагомою складовою боротьби із корупцією. Після завершення терміну заповнення електронних декларацій (1 квітня) Національна агенція з питань запобігання корупції перевірятиме їх достовірність.