Модуль Верхнього меню

001.JPG002.jpg003.JPG004.JPG005.JPG006.jpg007.JPG008.JPG009.jpg010.JPG011.JPG012.JPG013.JPG014.JPG015.JPG016.JPG017.JPG

Депутати Великописарівщини показали відмінний результат на обласному турнірі пам’яті Анатолія Річкаля

DSCN8708Минулої п’ятниці у місті Суми відбувся перший обласний турнір із шашок та шахів серед депутатів усіх рівнів пам’яті Анатолія Річкаля. Турнір започатковано з метою вшанування пам’яті видатного керівника обласної ради, який пропагував здоровий спосіб життя, залучав депутатів Сумської області всіх рівнів до занять фізичною культурою і спортом, брав активну участь та очолював обласну команду у Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів всіх рівнів.

У минулому році збірна депутатів Сумщини на чолі з Анатолієм Річкалем посіла друге загальнокомандне місце у Всеукраїнській спартакіаді.

Анатолій Річкаль народився 11 листопада 1959 року в селі Черепівка Буринського району Сумської області. Практично все життя віддав службі у збройних силах та органах внутрішніх справ, очолював відділ взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської ОДА, а з грудня 2015 року працював на посаді першого заступника голови Сумської обласної ради. Неодноразово відвідував Великописарівщину, адже саме з командою наших депутатів у 2016 році він брав участь у Всеукраїнській спартакіаді в місті Чорноморськ.

Сьогодні Анатолію Яковичу виповнилося б рівно 60 років, але його серце перестало битись 6 квітня цього року.

«Від імені депутатського корпусу обласної ради хочу висловити подяку всім місцевим депутатам, які сьогодні приїхали взяти участь у змаганнях і згадати першого заступника голови обласної ради Анатолія Річкаля.

Цього року збірна команда Сумської області боролася за перемогу на Всеукраїнській спартакіаді без Анатолія Річкаля. Втім, спортсмени згуртувалися і знову посіли почесне друге місце. Вони зазначили, що свою перемогу присвятили багатолітньому ідейному натхненнику спартакіади – Анатолію Яковичу. Задля вшанування пам’яті Анатолія Річкаля ми вирішили запровадити щорічний турнір з шашок та шахів серед депутатів усіх рівнів».

З такими словами звернувся до присутніх голова Сумської обласної ради Володимир Токар, відкриваючи турнір.

Присутні вшанували хвилиною мовчання свого колегу. А делегація, до якої увійшли керуюча справами виконавчого апарату ради Вікторія Патютько, депутат обласної ради Олександр Стрельченко та голова Буринської РДА Євген Рябоконь, відвезли квіти на могилу Анатолія Яковича.

Заступник начальника ГУНП у Сумській області Володимир Бабич під час урочистостей з нагоди відкриття турніру вручив Відзнаку Президента України «За участь в АТО», яку мав би отримати Анатолій Якович, його сину Ігорю. Володимир Бабич зазначив: «Усе, що ми можемо зробити сьогодні для Анатолія Яковича – тримати в пам’яті його вчинки. Якби всі, хто знав і шанував його прийшли на цей турнір, не вистачило б місця навіть на футбольному полі».

Організаторами змагань виступили обласна рада та Сумська обласна організація ФСТ «Спартак». Участь у турнірі взяли понад 70 учасників із різних районів області. Це – депутати обласної, районних, сільських, селищних рад та ОТГ. Команду нашого району на чолі з головою районної ради Дмитром Сипком представляли: депутат Великописарівської районної ради Олександр Панов, депутати Великописарівської селищної ради Володимир Нечвоглод та Валентина Кравченко, депутат Дмитрівської сільської ради Інна Яткевич.

У запеклій боротьбі наші спортсмени вибороли дві медалі та почесну відзнаку «За волю до перемоги». То ж маємо такі результати: Валентина Кравченко – 4 місце у змаганнях з шахів серед жінок, Олександр Панов – 3 місце у змаганнях з шашок серед чоловіків, Інна Яткевич – 2 місце у змаганнях з шашок серед жінок. Нажаль, за регламентом турніру, змагання проводились у індивідуальному заліку, тобто загальнокомандні місця не визначались. Проте очевидно, що збірна нашого району зібрала найбільше нагород на одну команду і заслужено посіла одне з перших загальнокомандних місць.

Голова районної ради Дмитро Сипко та всі учасники команди дякують відділу освіти Великописарівської РДА (керівник Сергій Дмитриченко) та особисто Дмитрівському сільському голові Михайлові Скоромному за надану допомогу у підготовці та участі у змаганнях.