Модуль Верхнього меню

001.JPG002.jpg003.JPG004.JPG005.JPG006.jpg007.JPG008.JPG009.jpg010.JPG011.JPG012.JPG013.JPG014.JPG015.JPG016.JPG017.JPG

Податкового майдану у Великописарівському районі не буде

2017 03 13 03 01Це стало зрозуміло після конструктивного діалогу між представниками влади, силовиками та підприємцями району. Член обласної ради підприємців при Сумській облдержадміністрації, керівник мережі магазинів "Олімп" Павло Бутенко, за ініціативи якого, власне, і відбулася зустріч, у своєму виступі висловив занепокоєння, що величезні суми штрафів за порушення, що з об’єктивних чи не дуже причин вчиняють підприємці, можуть призвести зо закриття підприємств і скорочення значної кількості робочих місць в районі.

Павло Миколайович вкотре наголосив, що підприємці готові працювати в окреслених законом умовах, але потрібен певний час для адаптації. Для того і було організовано нинішню зустріч. Павло Бутенко також висловив розуміння, що закон є закон і місцева влада мало що може вчинити для захисту підприємців у випадку виявлення порушення, але попросив все ж застосувати існуючі важелі, щоб адаптація до роботи в нових умовах пройшла безболісно.

Начальник районного відділення поліції Олег Цуріков, який виступив в ході обговорення питання, зазначив, що працівники поліції розуміють важливість функціонування усіх галузей економіки, тому що саме завдяки відрахуванням податків до бюджету усіх підприємців та надходженню інших відповідних платежів утримуються працівники бюджетної сфери, в т.ч. й правоохоронці.

Тому Олег Миколайович запевнив, що існуючими важелями впливу правоохоронці не будуть зловживати, хоча і дивитися на порушення «крізь пальці» теж не будуть. У  той же час начальник відділення поліції зазначив, що іноді підприємці самі себе «підставляють» і вчиняють такі правопорушення, що потребують негайного втручання працівників поліції. Так, нещодавно виявлено випадки торгівлі контрафактною горілкою в  Кириківці, в Пожні продавці однієї з торгових точок реалізовували самогон.

Про порядок перевірки підприємців розповіла присутня на зустрічі інспектор  з охорони праці. А великописарівський селищний голова Леонід Клизуб, який виступив на запрошення Павла Бутенка, зупинився на реальних порадах, як захистити себе в нових умовах роботи. Він закликав звертати велику увагу на дотримання норм законодавства, правильність укладення трудових угод зі своїми працівниками, бо саме на них в першу чергу будуть звертати увагу перевіряючі. Селищний голова також нагадав, що останнім часом розширені повноваження органів місцевого самоврядування стосовно контролю роботи підприємств на відповідних територіях.

Голова районної ради Дмитро Сипко і заступник голови райдержадміністрації Микола Петренко також засвідчили розуміння місцевою владою існуючих труднощів і пообіцяли підтримку у разі потреби. Вони ж та член обласної ради підприємців при Сумській облдержадміністрації, депутат районної ради Павло Бутенко підбили підсумки зустрічі, що задовольнила всіх.