Модуль Верхнього меню

001.JPG002.jpg003.JPG004.JPG005.JPG006.jpg007.JPG008.JPG009.jpg010.JPG011.JPG012.JPG013.JPG014.JPG015.JPG016.JPG017.JPG

Геннадій Дорошенко – почесний громадянин села Яблучне

001Приємну звістку напередодні Нового року отримав з малої батьківщини житель Сум, підприємець, політик і меценат Геннадій Дорошенко. На сесії Кириківської селищної ради йому було присвоєно звання «Почесний громадянин села Яблучне Кириківської ОТГ». Це сталося вперше в історії Кириківської об’єднаної територіальної громади, так що поки що Геннадій Володимирович єдиний, хто може похвалитися таким визнанням від земляків.

Цим самим кроком селищної ради на прохання мешканців Яблучненського старостинського округу було відзначено велику увагу і постійне сприяння Геннадія Дорошенка не лише рідному краю, а й усьому Великописарівському району. Завжди, за найменшої нагоди наш  земляк приходив на допомогу і усій Великописарівщині, й окремим землякам зокрема, сприяв соціально-економічному розвитку, здійснював велику меценатську діяльність.

До недавнього часу Геннадій Володимирович очолював Сумську РДА і саме під час його керівництва, наприкінці 2018 року між Сумською та Великописарівською районними державними адміністраціями було підписано Меморандум про співробітництво наших районів.

Вітаючи по телефону Геннадія Дорошенка з присвоєнням почесного звання, голова Кириківської селищної ради Анатолій Ставицький повідомив, що чекає особистого візиту Геннадія Володимировича на малу батьківщину, щоб вручити йому посвідчення.