Модуль Верхнього меню

001.JPG002.jpg003.JPG004.JPG005.JPG006.jpg007.JPG008.JPG009.jpg010.JPG011.JPG012.JPG013.JPG014.JPG015.JPG016.JPG017.JPG

Внесено зміни до районного бюджету, розглянуто низку питань галузей освіти та медицини

DSCN2079Засідання тридцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання пройшло в робочій атмосфері без несподіваних депутатських запитів та звернень.

На початку засідання було повідомлено про зміну складу президії районної ради.

Так, рішенням сесії до складу президії районної ради введено голову Великописарівської районної державної адміністрації Сергія Івановича Думчикова і голову постійної комісії районної ради планово-бюджетної та з питань управління комунальною власністю Олексія Борисовича Пасюгу.

Потім сесія перейшла до більш важливих питань. Розглянувши пропозиції Великописарівської районної державної адміністрації, враховуючи демографічну ситуацію в районі, районна рада вирішила припинити діяльність Добрянського навчальновиховного комплексу шляхом приєднання до Великописарівської спеціалізованої школи І — ІІІ ступенів і, таким чином, створити Добрянську філію Великописарівської спеціалізованої школи. На запитання депутатів, які переваги це дає Добрянському навчальному закладу, начальник відду освіти Сергій Дмитриченко повідомив, що заклад отримує можливість створювати класи-комплекти (з малою наповнюваністю класів, до 5 учнів), що в свою чергу, дає змогу здобувати учням освіту у населеному пункті, в якому вони проживають. Також вирішується ряд питань фінансування навчального закладу за рахунок субвенції з державного бюджету.

Крім того, щодо питань галузі освіти були прийняті рішення щодо змін до районної «Програми поліпшення умов для навчання та виховання учнів та вихованців закладів освіти Великописарівського району на 2020 рік», змін до районної комплексної Програми «Освіта Великописарівщини у 2019 - 2021 роках», затверджено статут Будинку дитячої та юнацької творчості у новій редакції.

Важливими питаннями галузі освіти були затвердження незалежної грошової оцінки котелень Ямненської та Великописарівської шкіл. До початку опалювального сезону у цих навчальних закладах планується повністю переобладнати систему теплопостачання під більш сучасне та економне обладнання. Відділу освіти рішенням сесії надано відповідні доручення.

На сесії були внесені зміни до районної цільової програми підтримки індивідуального будівництва «Власний дім» у зв’язку зі збільшенням фінансування під цю програму, розглянуто питання медичної галузі та інші.

Також депутати підтримали рішення про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.

Підбив підсумки роботи сесії районної ради голова райради Дмитро Сипко.