Модуль Верхнього меню

001.JPG002.jpg003.JPG004.JPG005.JPG006.jpg007.JPG008.JPG009.jpg010.JPG011.JPG012.JPG013.JPG014.JPG015.JPG016.JPG017.JPG

Депутати районної ради заслухали звіт голови РДА та прийняли низку важливих рішень

DSCN2744Звіт голови районної державної адміністрації про свою роботу за 2016 рік був першим у порядку денному чотирнадцятої сесії районної ради. Григорій Сіденко відзначив, що зусилля районної державної адміністрації у звітному періоді спрямовувались на забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку району, наповнення районного бюджету, забезпечення стабільної суспільної ситуації, вирішення актуальних проблем життєдіяльності району, поліпшення добробуту та соціального захисту населення у непростий для нашої країни час та реалізацію на території району реформи з децентралізації влади в Україні.

Зважаючи на те, що робота райдержадміністрації базується на  програмі економічного і соціального розвитку району, Григорій Сіденко в своєму звіті зупинився на аналізі її виконання.

Звіт голови РДА було прийнято до відома. Аналогічне рішення прийняли депутати, заслухавши ще один звіт: про роботу районного відділення поліції.

У зв’язку з утворенням Кириківської об’єднаної територіальної громади на сесії внесли зміни в низку освітянських програм у частині фінансування, оскільки навчальні заклади населених пунктів Кириківської селищної ради тепер напряму, а не через районний бюджет отримують освітні субвенції з державного бюджету. Що стосується Програми поліпшення умов для навчання та виховання учнів закладів освіти  Великописарівського району на 2017 рік, то обсяги її фінансування були збільшені на 510 тисяч гривень у зв’язку із наданням субвенцій Дмитрівською (309,9 тис. грн.), Добрянською (118,2 тис. грн.) і Попівською сільськими радами (81,9 тис. грн.). Субвенції для медичних закладів зробили в Попівській, Дмитрівській, Солдатській і Добрянській сільських радах, що теж знайшло відображення в відповідній програмі. Зміни до Статуту центральної районної лікарні були внесені у зв’язку із входженням лікарняних закладів частини населених пунктів району до складу Кириківської селищної ради.

Були внесені зміни і в програми щодо соціального захисту населення району, що стосуються перевезень пільгових категорій населення, компенсаційних виплат за послуги зв’язку, разової виплати землякам, які із початку нинішнього року уклали контракти на проходження військової служби.

Усі ці зміни стали підґрунтям для внесення змін до програми економічного і соціального розвитку району та районного бюджету на поточний рік.

Також депутати затвердили список присяжних Великописарівського районного суду, передали на баланс Великописарівської селищної ради танцювальний майданчик, що розташований у парку по вул. Незалежності та розглянули низку інших питань.

Голова районної ради Дмитро Сипко, закриваючи засідання сесії, підбив результати та подякував депутатам за активність та плідну роботу.