Модуль Верхнього меню

001.JPG002.jpg003.JPG004.JPG005.JPG006.jpg007.JPG008.JPG009.jpg010.JPG011.JPG012.JPG013.JPG014.JPG015.JPG016.JPG017.JPG

Діти Великописарівщини – захисникам України

2016-12-26-04Сьогодні десятки тисяч патріотів обороняють свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Наші захисники, як ніколи, потребують уваги і розуміння з боку оточуючих, особливо  від своїх земляків, у тому числі від дітей та молоді.

Одним із підтверджень небайдужості юного покоління до долі своєї Батьківщини є участь в акціях і заходах, що проводяться з метою моральної та матеріальної підтримки української армії. Ось і 21 грудня, в рамках акцій «Діти  Великописарівщини – захисникам України», «Повертайся живим» за ініціативи учнівського самоврядування Будинку дитячої та юнацької творчості зібрали та направили подарункову посилку захисникам України -  воїнам 93 механізованої бригади, де служать наші земляки.

До проведення акції  долучилися  учнівські колективи Великописарівської СШ – вихованці БДЮТ - учні 7-А та 9-Б класів разом із класними керівниками С.І. Кривонос та Т.Д. Коваленко.   На зібрані кошти діти купили солодощі, передали військовим  обереги, малюнки, листи із побажаннями.

Діти формують та планують відправити ще одну посилку до Різдвяних свят.

Розпочата   робота підняла у дітей дух патріотизму, єдності та віри у перемогу нашого народу. Акція «Діти Великописарівщини – захисникам України» триває, і  дитячий та педагогічний  колективи БДЮТ  закликають усіх бути небайдужими до долі нашої Батьківщини, наших воїнів на Сході.

Тож, запрошуємо усіх небайдужих долучитися до акції «Діти Великописарівщини   – захисникам України» та «Повертайся живим»,   метою якої є здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства,   допомоги , нехай і не значної, але від чистого  дитячого серця воїнам  Збройних Сил України.

Підтримаймо один одного у такий нелегкий для всіх українців час! І нехай цей невеликий внесок на допомогу героям буде частиною великого добра, яке стане запорукою щасливого майбутнього нашої України.

Необхідно, щоб кожен військовий відчув турботу про нього від земляків.

Дякуємо усім, хто долучився до доброї  справи!

Світлана Курило, директор БДЮТ