Модуль Верхнього меню

001.JPG002.jpg003.JPG004.JPG005.JPG006.jpg007.JPG008.JPG009.jpg010.JPG011.JPG012.JPG013.JPG014.JPG015.JPG016.JPG017.JPG

Проекти рішень 34-ї сесії районної ради 7-го скликання

ПРОЕКТ

Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

від 18.12.2019                                                             смт Велика Писарівка

                                

Про виконання районної цільової програми

мобілізаційної підготовки місцевого значення

та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням

військового обов’язку, призовом громадян України

на строкову військову службу до лав збройних сил

України та інших військових формувань на 2019 рік

 

Заслухавши інформацію  заступника голови  районної державної адміністрації  про  виконання районної  цільової програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав збройних сил України та інших військових формувань на 2019 рік, відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючі  пропозиції районної державної адміністрації за погодженням з постійною комісією та президією районної ради районна рада вирішила:

1. Інформацію про  виконання районної  цільової програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав збройних сил України та інших військових формувань на 2019 рік  взяти до відома (додається).

2. Зняти з контролю рішення 27 сесії районної ради сьомого скликання від 19.12.2018 року «Про виконання районної  цільової програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав збройних сил України та інших військових формувань на 2019 рік»  як таке, що втратило чинність у зв’язку із закінченням терміну дії.  

 

 

Голова районної ради                                                        Д.Д. Сипко

 

 

 

 

 

Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

від 18.12.2019                                                             смт Велика Писарівка

                                

Про виконання районної програми

оздоровлення та відпочинку дітей

на 2019 рік

 

Заслухавши інформацію  начальника районного  відділу освіти про виконання районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 рік затвердженої рішенням 27 сесії районної ради сьомого скликання від 19.12.2018 року , відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючі  пропозиції районного відділу освіти за погодженням з постійною комісією та президією районної ради районна рада вирішила:

1. Інформацію про виконання районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 рік  взяти до відома (додається).

2. Зняти з контролю рішення 27 сесії районної ради сьомого скликання від 19.12.2018 року  «Про затвердження районної  програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 рік»  як таке, що втратило чинність у зв’язку із закінченням терміну дії.  

 

 

Голова районної ради                                                        Д.Д. Сипко

        

 

 

 

Gerb 

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

від 18.12.2019                                                             смт Велика Писарівка

                                

Про виконання Комплексної

районної цільової  програми для

пільгових категорій населення на

2016-2019 роки

 

Заслухавши  інформацію  т. в.о. начальника управління соціального захисту населення про виконання Комплексної районної цільової програми для пільгових категорій населення на 2016-2019 роки  затвердженої рішенням сьомої сесії районної ради сьомого скликання від  27.07.2016 року , відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючі  пропозиції  управління соціального захисту населення за погодженням з постійною комісією та президією районної ради районна рада вирішила:

1. Інформацію про виконання Комплексної районної цільової програми для пільгових категорій населення на 2016-2019 роки взяти до відома (додається).

2. Зняти з контролю рішення сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 27.07.2016 року «Про затвердження Комплексної районної цільової програми для пільгових категорій населення на 2016-2019 роки»  як таке, що втратило чинність у зв’язку із закінченням терміну дії.  

 

 

Голова районної ради                                                        Д.Д. Сипко

 

 

        

 

Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

від 18.12.2019                                                             смт Велика Писарівка

                                

Про  умови оплати праці

голови  районної ради  на

2020 рік

 

Керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» відповідно до  статей 14,15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови  Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами)  районна рада вирішила:

1.Оплату праці голови районної ради  Сипку Дмитру Дмитровичу  проводити відповідно до вимог чинного законодавства України.

2. Установити голові районної ради Сипку Дмитру Дмитровичу:

1) посадовий оклад  відповідно до вимог чинного законодавства;

2) надбавки:

- за 5 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах третьої категорії посад;

- за вислугу років на посадах, що зараховуються до стажу служби в органах місцевого самоврядування, яка станом на 01 січня 2020 року складає 32 роки, 4 місяці, 11 днів, у розмірі 40 відсотків до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи;

- встановити надбавку за виконання особливо важливої роботи або за високі досягнення  у праці  голові районної ради  в розмірі до 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років;

- премію в розмірі до  85 відсотків посадового окладу  щомісячно за фактично відпрацьований час та до державних і професійних свят (Дня Конституції, Дня Незалежності, Дня місцевого самоврядування) в розмірі до 100% посадового окладу в межах  коштів, передбачених на преміювання у кошторисі апарату районної ради та економії фонду оплати праці.

3. Надати голові районної ради  Сипку Дмитру Дмитровичу допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.

4. Головному бухгалтеру  Головченко І.І. зробити відповідні нарахування з 01 січня 2020 року.

5. Рішення 27 сесії районної ради сьомого скликання від 19.12.2019 року  «Про  умови оплати праці голови  районної ради  у 2019 році» ,  вважати таким, що втратило чинність у зв’язку із закінченням терміну дії.   

 

 

Голова районної ради                                                             Д.Д. Сипко

 

 

 

Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

від 18.12.2019                                                             смт Велика Писарівка

Про структуру, чисельність та видатки

виконавчого апарату районної ради та

умови   оплати праці його працівників

на 2020 рік

         Відповідно до п.4 частини 1 статті 43 та 58 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», статті 21 Закону України „ Про службу в органах місцевого самоврядування», керуючись Постановами Кабінету Міністрів України: від 9 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» ( із змінами),  наказом Міністерства праці України від 02.10.1996 року №77 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами), враховуючи результати функціонального обстеження обов’язків працівників виконавчого апарату, їх особистого вкладу в загальні результати роботи, районна рада вирішила:

         1. Затвердити з 1 січня 2020 року структуру, чисельність та видатки виконавчого апарату районної ради згідно з додатками 1 і 2.

2. Затвердити розміри  посадових окладів керівних працівників, головних спеціалістів, консультанта та службовців виконавчого апарату районної ради згідно з додатками 3 і 4.

3. Затвердити розміри надбавок до посадових окладів за ранги посадових осіб місцевого самоврядування та щомісячних надбавок за вислугу років згідно з додатками 5 і 6.

4. Надати право голові районної ради встановити в межах затвердженого фонду оплати праці надбавки за виконання особливо важливої роботи або за високі досягнення у праці:

а) посадовим особам місцевого самоврядування у розмірі до 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років;

б) службовцям – у розмірі до 50% посадового окладу (у разі несвоєчасного виконання завдань, погіршення якості роботи і порушення трудової дисципліни зазначена надбавка скасовується або розмір її зменшується);

5.  Надати право голові районної ради встановити в межах затвердженого фонду оплати праці доплату:

а)  спеціалістам і службовцям виконавчого апарату районної ради за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників таких самих категорій персоналу (у разі відсутності внаслідок тимчасової непрацездатності, перебування  у відпустці без збереження заробітної плати, у відпустці по догляду за дитиною до  досягнення нею трирічного віку чи  у відпустці без збереження заробітної плати тривалістю, визначеною у медичному висновку, але не більше ніж до досягнення дитиною шестирічного віку) – до 50 відсотків посадового окладу відсутнього працівника;

за виконання обов’язків тимчасово відсутнього керівника  структурного підрозділу - у розмірі різниці між фактичним посадовим окладом тимчасового відсутнього керівника структурного підрозділу (без урахування надбавок та доплати) і посадовим окладом працівника, який виконує обов’язки тимчасово відсутнього керівника, у разі, коли працівник, що виконує обов’язки тимчасово відсутнього керівника структурного підрозділу, не є заступником;  

6. Головою районної ради встановлюються в межах затвердженого фонду оплати праці доплати працівникам, які виконують в організації поряд з основною роботою, обумовленою трудовим договором, посадовою інструкцією, додаткову  роботу за іншою професією або обов’язки тимчасово відсутнього працівника без звільнення від своєї основної роботи.

-до 50 відсотків посадового окладу відсутнього працівника (КЗпП, ст.105):

7. Головою районної ради укладається трудовий договір на час виконання певної роботи з фізичною особою у разі перебування у щорічній відпустці основного працівника (КЗпП, ст.24)

8. Зазначені у пунктах 5,6 надбавки проводити за умови забезпечення у повному обсязі бюджетними коштами обов’язкових виплат із заробітної плати працівникам та видатків на проведення розрахунків за комунальні послуги та енергоносії.

9. Надати право  голові районної ради проводити доплати працівникам виконавчого апарату за виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника згідно з Постановою КМУ №268 від 09.03.2006 (пункт 2 1.г) та на умовах передбачених у колективному договорі.

10. Затвердити положення  про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам районної ради додаток №7.

11. Встановити ліміт легкового автомобіля для виконавчого апарату Великописарівської  районної ради Сумської області на 2020 рік в кількості 1 (однієї) одиниці та ліміт використання бензину - 450  літрів на місяць.

11. Рішення вступає в дію з 1 січня 2020 року.

12. Рішення 27 сесії  районної ради сьомого скликання від 19.12.2018 року «Про  структуру, чисельність та видатки виконавчого апарату районної ради та умови оплати праці його працівників на 2019 рік» , вважати таким, що втратило чинність у зв’язку із закінченням терміну дії.

13. Голові районної ради привести свої розпорядження у відповідність до цього рішення.

14. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію планово-бюджетну та з питань управління комунальною власністю.

 

 

Голова районної ради                                                                Д.Д. Сипко

 

 

 

 

 

 

Gerb 

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

від 18.12.2019                                                             смт Велика Писарівка

 

Про  умови оплати праці

заступника голови  районної

ради на 2020 рік

 

Керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» відповідно до  статей 14,15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників

апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами ) районна рада вирішила:

1. Оплату праці заступнику голови районної ради  Іваненку Михайлу Івановичу проводити відповідно до вимог чинного законодавства України.

2. Установити заступнику голови районної ради Іваненку Михайлу Івановичу:

1) посадовий оклад відповідно до вимог чинного законодавства;

2) надбавки:

         - за  9 ранг посадової особи місцевого самоврядування межах п’ятої категорії   посад;

         - за вислугу років на посадах, що зараховуються до стажу служби в органах  місцевого самоврядування, яка станом на 01 січня 2020 року складає 30 років, 5 місяців, 26 днів, у розмірі 40 відсотків до посадового окладу з   урахуванням надбавки за ранг посадової особи;

- встановити надбавку за виконання особливо важливої роботи або за високі досягнення  у праці заступнику голови районної ради   в розмірі до 50%   посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років;

         - премію в розмірі до  65 відсотків посадового окладу  щомісячно за  фактично відпрацьований час та до державних і професійних свят (Дня Конституції, Дня Незалежності, Дня місцевого самоврядування) в розмірі до  100% посадового окладу в межах  коштів, передбачених на преміювання у  кошторисі апарату районної ради та економії фонду оплати праці.

3. Надати заступнику голови районної ради  Іваненку Михайлу Івановичу допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.

4. Головному бухгалтеру  Головченко І.І. зробити відповідні нарахування з 01 січня 2020 року.

5. Рішення  30 сесії районної ради сьомого скликання від 22.05.2019 р. «Про умови оплати праці заступника голови районної ради» вважати таким, що втратило чинність у зв’язку із закінченням терміну дії.

     

Голова районної ради                                                 Д.Д. Сипко

 

 

 

 

Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

від 18.12.2019 р.                                                         смт Велика Писарівка

 

Про районну програму оздоровлення

та відпочинку дітей на 2020 рік

 

Розглянувши пропозиції Великописарівської районної державної адміністрації з метою створення правових, соціальних і економічних умов для належної організації, проведення процесу оздоровлення та відпочинку дітей,  відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» (зі змінами), розглянувши внесений управлінням соціального захисту населення Великописарівської районної державної адміністрації проект районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2020 рік, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Затвердити районну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2020 рік (додається).

2. Організацію роботи по виконанню зазначеної програми покласти на відділ освіти та управління соціального захисту населення Великописарівської районної державної адміністрації.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціального та культурного розвитку.

 

 

Голова районної ради                                                        Д.Д. Сипко

 

 

 

 

 

 

Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

 

від 18.12.2019                                                           смт Велика Писарівка

 

Про надання дозволу на

списання основних засобів

по відділу освіти

Великописарівської РДА

 

       Розглянувши клопотання  відділу освіти Великописарівської районної державної адміністрації , про надання дозволу на списання основних засобів  по відділу освіти Великописарівської РДА, керуючись статтями 43, 60 Закону України « Про місцеве самоврядування  в Україні» районна рада вирішила:

1.Надати дозвіл відділу освіти Великописарівської районної державної

 адміністрації на  списання основних засобів.

Централізована бухгалтерія:

Комп’ютер - інвентарний номер 101410016,рік введення в експлуатацію 2005,балансова вартість 3765грн, знос нарахований 100%

Сканер - інвентарний номер 101410013,рік введення в експлуатацію 2005,балансова вартість 592грн, знос нарахований 100%

Мікрокалькулятори - інвентарний номер 10141001-11,рік введення в експлуатацію 1993,балансова вартість 1294грн, знос нарахований 100%

Комп’ютер - інвентарний номер 101410030,рік введення в експлуатацію 2010,балансова вартість 2031грн, знос нарахований 100%

Принтер - інвентарний номер 101410030,рік введення в експлуатацію 2010,балансова вартість 2031грн, знос нарахований 100%

Пожнянський НВК:

Електроплита-інвентарний номер 101480074,рік введення в експлуатацію 2005,балансова вартість 1423грн., знос нарахований 100%

Електроплита-інвентарний номер 101480075,рік введення в експлуатацію 2005,балансова вартість 1423грн., знос нарахований 100%

DVD плеєр - інвентарний номер 101480076,рік введення в експлуатацію 2006,балансова вартість 500грн., знос нарахований 100%

Станок ФПШ - інвентарний номер 101480042,рік введення в експлуатацію 1977,балансова вартість 165грн., знос нарахований 100%

2.Доручити  начальнику відділу освіти  Дмитриченку  С.О. процедуру  списання майна провести згідно чинного законодавства.

 

 

Голова  районної ради                                                       Д.Д. Сипко

                                                           

 

Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

18.12.2019                                                                   смт  Велика Писарівка

 

Про внесення змін до

районної цільової Програми

підтримки індивідуального

житлового будівництва

«Власний дім» на 2019-2020 роки

 

         Розглянувши пропозиції Великописарівської районної державної адміністрації з метою приведення районної цільової  Програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2019-2020 роки у відповідність до вимог чинного законодавства, відповідно до частини першої статті 6, статей 13, 39  Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , районна рада вирішила:

         1. Внести зміни до районної цільової Програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2019-2020 роки:

         1.1. Викласти додаток 1 «Паспорт районної цільової Програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2019-2020 роки» в новій редакції згідно додатку 1.

1.2. Додаток 2 пункту 4.2 розділу 4 «Обгрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування, строки та етапи виконання Програми» викласти в новій редакції згідно додатку 2.

1.3. Додаток 3 «Ресурсне забезпечення районної цільової Програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2019-2020   роки» викласти в новій редакції згідно додатку 3.

         2. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію планово – бюджетну та з питань управління комунальною власністю.

          

 

Голова районної ради                                                                  Д.Д. Сипко

 

 

 

 

Gerb 

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

від  18.12.2019 року                                                      смт Велика Писарівка

 

Про затвердження Комплексної 

цільової програми для пільгових

категорій населення району на 2020 рік

 

Розглянувши пропозиції Великописарівської районної державної адміністрації, з метою посилення соціального захисту окремих категорій громадян району,   керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

 

1. Затвердити  Комплексну цільову програму для пільгових  категорій населення району на 2020 рік   (додається).

2. Контроль за виконанням цієї програми покласти на постійну комісію районної ради з питань соціального та культурного розвитку.

     

Голова районної ради                                                       Д.Д. Сипко

 

 

 

 

 

Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

від 18.12.2019 року                                                          смт Велика Писарівка

 

Про затвердження районної цільової Програми

мобілізаційної підготовки місцевого значення

та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням

військового обов’язку, призовом громадян України

на строкову військову службу до лав Збройних Сил

України та інших військових формувань на 2020 рік

 

Розглянувши пропозиції Великописарівської районної державної адміністрації, керуючись статтею 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада вирішила:

1. Затвердити районну цільову Програму мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2020 рік (додається).

2. Рекомендувати виконкомам сільських рад затвердити відповідні місцеві програми.

3. Організацію роботи по виконанню Програми покласти на головного спеціаліста з питань оборонної та мобілізаційної роботи апарату Великописарівської районної державної адміністрації.

4. Контроль за виконанням Програми покласти на постійну комісію – мандатна, з питань регламенту, законності та правопорядку.

 

 

Голова  районної ради                                                              Д.Д. Сипко

 

 

 

 

 

Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

від 18.12.2019 року                                                            смт Велика Писарівка

 

Про внесення змін до  районної

програми соціального захисту

населення та фінансової підтримки

громадських організацій ветеранів

та інвалідів на 2017-2021 роки 

 

Розглянувши пропозиції Великописарівської районної державної адміністрації, з метою посилення соціального захисту окремих категорій громадян району та налагодження ефективності взаємодії інститутів громадського суспільства з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування,   керуючись ст.43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" районна рада вирішила:

Внести зміни до районної програми соціального захисту населення та фінансової підтримки громадських організацій ветеранів та інвалідів на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням сесії районної ради від 21.12.2016 року (із змінами), виклавши в новій редакції:

1. «Паспорт програми» (додаток 1);.

2. Додаток 1 до Програми «Ресурсне забезпечення районної програми соціального захисту населення та фінансової підтримки громадських організацій ветеранів та інвалідів на 2017-2021 роки» (додаток 2);

3. Додаток 2 до Програми «Напрями діяльності та заходи районної програми соціального захисту населення та фінансової підтримки громадських організацій ветеранів та інвалідів на 2017-2021 роки» ( додаток 3)

4. У тексті програми та додатках до неї слова «інвалід», «дитина-інвалід», «інвалід війни» замінити словами «особа з інвалідністю», «дитина з інвалідністю», «особа з інвалідністю внаслідок війни» у відповідних відмінках. 

  

Голова районної ради                                                                          Д.Д. Сипко

 

 

ПРОЕКТ

Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

 від 18.12.2019 р.                                                        смт Велика Писарівка

 

Про районний бюджет

Великописарівського району

на 2020 рік

 

                           

Розглянувши пропозиції Великописарівської районної державної адміністрації, відповідно до Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  районна рада вирішила:

 1. Визначити на 2020 рік:

доходи місцевого бюджету у сумі 68 281 834,00 гривень, у тому числі доходи загального фонду місцевого бюджету у сумі 67 859 085,00 гривень та доходи спеціального фонду місцевого бюджету у сумі 422 749,00 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;

видатки місцевого бюджету у сумі 68 281 834,00 гривень, у тому числі видатки загального фонду місцевого бюджету – 67 820 965,00 гривень та видатки спеціального фонду місцевого бюджету – 460 869,00 гривень;

повернення кредитів до місцевого бюджету у сумі 55 585 гривень, у тому числі повернення кредитів до загального фонду місцевого бюджету -
0,00 гривень та повернення кредитів до спеціального фонду місцевого бюджету - 55 585 гривень;

надання кредитів з місцевого бюджету у сумі 55 585 гривень, у тому числі надання кредитів із загального фонду місцевого бюджету -
0,00 гривень та надання кредитів із спеціального фонду місцевого бюджету -  55 585 гривень;

профіцит за загальним фондом місцевого бюджету у сумі
38 120 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

дефіцит за спеціальним фондом місцевого бюджету у сумі
38 120 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

оборотний залишок бюджетних коштів місцевого бюджету у розмірі    5 000 гривень, що становить 0,007 відсотків видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом;

резервний фонд місцевого бюджету у розмірі 5 227,00 гривень, що становить 0,008 відсотків видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів місцевого бюджету на 2020 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами/підпрограмами згідно з додатками 3, 4 до цього рішення.

3. Затвердити на 2020 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 5 до цього рішення.

Надати право Великописарівській районній державній адміністрації в 2020 році, з наступним затвердженням районною радою:

вносити зміни до доходної та видаткової частин районного бюджету в частині міжбюджетних трансфертів;

здійснювати перерозподіл міжбюджетних трансфертів між районним та сільськими (селищними) бюджетами.

4. Затвердити на 2020 рік розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об’єктами згідно з додатком 6 до цього рішення.

5. Затвердити розподіл витрат місцевого бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 3 758 298 гривень згідно з додатком 7 до цього рішення.

6. Установити, що у загальному фонді місцевого бюджету на 2020 рік:

1) до доходів загального фонду місцевих бюджетів належать доходи, визначені статтями 64 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 97, 101 Бюджетного кодексу України (крім субвенцій, визначених статтею 691 та частиною першою статті 71 Бюджетного кодексу України).

2) джерелами формування у частині фінансування є вільний залишок коштів, визначений у підпункті 4 частини 1 статті 15 Бюджетного кодексу України.

7. Установити, що джерелами формування спеціального фонду місцевого бюджету на 2020 рік:

1) у частині доходів є надходження, визначені статтями 691 Бюджетного кодексу України.

2) у частині фінансування є надходження, визначені пунктом 10
частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України;

3) у частині кредитування є надходження, визначені пунктом 10, 11
частини 1 статті 691 Бюджетного кодексу України.

8. Установити, що у 2020 році кошти, отримані до спеціального фонду місцевого бюджету згідно з відповідним пунктом 6 частини 1 статті 691 Бюджетного кодексу України, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених частиною 4 статті 13 Бюджетного кодексу України.

9. Визначити на 2020 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками місцевого бюджету видатки загального фонду на:

оплату праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам;.

10. Надати право начальнику фінансового управління Великописарівської районної державної адміністрації в межах поточного бюджетного періоду здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів районного бюджету на депозитах з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду.

11. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право начальнику фінансового управління Великописарівської районної державної адміністрації Сумської області отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

12. Головним розпорядникам коштів районного бюджету забезпечити:

1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;

2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

3) здійснення контролю за своєчасним поверненням у повному обсязі до бюджету коштів, наданих за операціями з кредитування бюджету;

4) доступність інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2020 року;

оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

5) взяття бюджетних зобов'язань відповідно до статті 48 Бюджетного кодексу України;

6) у першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами;

7) затвердження лімітів споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

13. Установити, що це рішення набирає чинності з 01 січня 2020 року.

14. Додатки 1 - 7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

15. Великописарівській районній державній адміністрації забезпечити оприлюднення цього рішення в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України.

16. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну  комісію планово-бюджетну та з питань управління комунальною власністю відповідно до частини 1 статті 114 Бюджетного кодексу України.

 

 

Голова районної ради                                                                          Д.Д. Сипко

 

 

 Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

від 18.12.2019 р.                                                смт. Велика Писарівка

 

Про внесення змін до районної цільової програми

з реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2017-2020 роки

 

 Розглянувши пропозиції Великописарівської районної державної адміністрації, у зв’язку з приведенням обсягів фінансування районної програми до бюджетних асигнувань та зі зміною напрямків використання заходів програми, керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада вирішила:

 

Внести зміни до районної цільової програми з реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Великописарівської районної ради від 19.12.2018 року, виклавши в новій редакції:

 1. Розділ І Паспорт Районної цільової Програми з реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2017-2020 роки (додаток 1).
 2. Додаток 1 до Програми «Ресурсне забезпечення Програми» (додаток 2).
 3. Додаток 2 до Програми «Розшифровка напряму використання бюджетних коштів за Програмою» (додаток 3).
 4. Додаток 3 до Програми «Напрями діяльності, завдання та заходи районної цільової програми з реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2017-2020 роки» (додаток 4).

 

 

Голова районної ради                                                                  Д.Д. Сипко

 

 

 

Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

від 18.12.2019 р.                                                         смт Велика Писарівка

 

Про реорганізацію АЗПСМ с. Солдатське

КНП «Великописарівська ЦРЛ»

 

         Розглянувши пропозиції КНП «Великописарівська  центральна районна лікарня», з метою реорганізації та оптимізації лікувально-профілактичних закладів району КНП «Великописарівська ЦРЛ», ефективного використання бюджетних коштів, керуючись ст.43, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.16, 19 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», розпорядженням голови СОДА №311-ОД від 22.05.2019р. «Про затвердження Плану спроможних мереж надання первинної медичної допомоги Сумської області», в зв’язку зі зниженням чисельності населення, яке обслуговується КНП «Великописарівська ЦРЛ», районна рада вирішила:

 1. Реорганізувати АЗПСМ с. Солдатське в ФП с. Солдатське.
 2. Головному лікарю КНП «Великописарівська ЦРЛ» Побідинському Р.І.:

2.1. Здійснити процедуру переведення в АЗПСМ с. Солдатське в ФП, відповідно до вимог чинного законодавства України.

2.2. Внести зміни до Статуту КНП «Великописарівська ЦРЛ» та затвердити їх у вигляді додатка (додається).

3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціального та культурного розвитку.

  

Голова районної ради                                                    Д.Д. Сипко

 

 

 

 

 

Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

від 18.12.2019 р.                                                         смт Велика Писарівка

 

Про звернення до Прем’єр-міністра України

щодо умов та специфіки надання первинної медичної

допомоги мешканцям Великописарівського району

 

З метою недопущення створення соціальної напруги серед мешканців Великописарівського району Сумської області через закриття медичних закладів, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

 1. Звернутися до Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України, щодо від термінування впровадження медичної реформи (звернення додається).
 2. Звернутися до районних рад України, щодо підтримки звернення щодо від термінування медичної реформи вторинного рівня.
 3. Голові районної ради направити дане звернення до Президента України , Верховної ради України, Кабінету Міністрів України.
 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради - мандатна, з питань регламенту законності та правопорядку.

 

 

Голова районної ради                                                             Д.Д. Сипко            

 

 

 

 

 

Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

від 18.12.2019 р.                                                         смт Велика Писарівка

 

Про внесення змін до районної Програми

забезпечення виконання Великописарівською

районною державною адміністрацією повнова-

жень виконавчої влади та реалізації повноважень,

делегованих Великописарівською районною радою

по забезпеченню державної політики в бюджетній і

соціальній сферах та реалізації заходів соціально-еконо-

мічного розвитку Великописарівського району на 2019 рік

 

Розглянувши пропозиції Великописарівської районної державної адміністрації, щодо перерозподілу коштів та внесення змін до програми, керуючись статтею 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада вирішила:

1. Внести зміни до районної Програми забезпечення виконання  Великописарівською районною державною адміністрацією повноважень виконавчої влади та реалізації повноважень, делегованих Великописарівською районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній і соціальній сферах та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Великописарівського району на 2019 рік (далі - Програма), затвердженої рішенням 28 сесії сьомого скликання 05.02.2019 року, виклавши додаток 1 до Програми «Розшифровка напряму використання бюджетних коштів за районною програмою забезпечення виконання Великописарівською районною державною адміністрацією повноважень виконавчої влади та реалізації повноважень, делегованих Великописарівською районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній і соціальній сфері та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Великописарівського району на 2019 рік» у новій редакції згідно з додатком 1 (додається);

2. Контроль за виконанням Програми покласти на постійну комісію – планово-бюджетну та з питань управління комунальною власністю.

 

 

Голова районної ради                                                       Д.Д. Сипко

 

 

 

 

 

Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

від 18.12.2019 р.                                                         смт Велика Писарівка

 

Про затвердження Порядку забезпечення

пільгового проїзду здобувачів освіти - учнів,

вихованців, інших осіб, які здобувають освіту

за будь-яким видом і формою здобуття освіти,

та педагогічних працівників до місця

навчання і додому на 2020 рік

 

Розглянувши клопотання  Великописарівської районної державної адміністрації щодо внесення змін до Порядку використання шкільних автобусів, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Великописарівська районна рада вирішила:

1. Затвердити Порядок забезпечення пільгового проїзду здобувачів освіти -  учнів, вихованців, інших осіб, які здобувають освіту за будь-яким видом і формою здобуття освіти, та педагогічних працівників до місця навчання і додому на 2020 рік (додається).

2. Відділу освіти райдержадміністрації (Дмитриченко С.О.) забезпечити виконання завдань, викладених у Порядку.

3. Відділу освіти, фінансовому управлінню Великописарівської районної державної адміністрації здійснювати фінансування пільгового проїзду учнів та педагогічних працівників відповідно до Порядку. 

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціального та культурного розвитку.

5. Рішення районної ради сьомого скликання від 19.12.2018 року «Про затвердження Порядку забезпечення пільгового проїзду здобувачів освіти - учнів, вихованців, інших осіб, які здобувають освіту за будь-яким видом і формою здобуття освіти, та педагогічних працівників до місця навчання і додому на 2019 рік» втратило чинність з 01.01.2020 року.

 

 

Голова районної ради                                                              Д. Д. Сипко

 

 

 

 

 

Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

від 18.12.2019 р.                                                         смт Велика Писарівка

 

Про внесення змін до районної Програми

поліпшення умов для навчання та виховання учнів

та вихованців закладів освіти  Великописарівського району на 2019 рік

 

Розглянувши пропозиції районної державної адміністрації, з метою забезпечення розвитку мережі загальноосвітніх навчальних закладів, поліпшення матеріально-технічної бази загальноосвітніх шкіл, підготовки закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період, опалювального сезону, створення незалежних умов для навчання, виховання учнів та вихованців в закладах освіти Великописарівського району, враховуючи особливості фінансування закладів освіти Великописарівського району у 2019 році, відповідно до пунктів 2, 5 частини 2 статті 101 Бюджетного кодексу України та пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Внести зміни до районної Програми  поліпшення умов для навчання та виховання учнів та вихованців закладів освіти Великописарівського району на 2019 рік, а саме:

 1.1.Розділ 1. «Паспорт програми поліпшення умов для навчання та виховання учнів та вихованців закладів освіти Великописарівського району на 2019 рік» викласти в новій редакції згідно з додатком 1.

1.2. Додаток 1 до Програми «Ресурсне забезпечення районної програми поліпшення умов для навчання та виховання учнів та вихованців закладів освіти Великописарівського району на 2019 рік» викласти в новій редакції згідно з додатком №2.

1.3. Додаток  2 «Напрями діяльності та заходи районної програми поліпшення умов для навчання та виховання учнів та вихованців закладів освіти Великописарівського району на 2019 рік.» викласти в новій редакції згідно з додатком № 3.

 

Голова  районної ради                                                       Д.Д. Сипко

 

 

 

 

 

 Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

від 18.12.2019 р.                                                         смт Велика Писарівка

 

Про затвердження звіту

про виконання районного

бюджету за 9 місяців 2019 року

 

Розглянувши пропозиції Великописарівської районної адміністрації, відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  районна рада вирішила:

1.Затвердити звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року:

         по доходах в сумі 98 582 506,92 гривень, у тому числі загальний фонд -  97 353 703,26 гривні, спеціальний фонд – 1 228 803,66 гривні (додаток  1);

         по видатках в сумі 97 937 844,57 гривень, у тому числі загальний фонд -  96 035 905,38 гривень, спеціальний фонд – 1 901 939,19  гривень (додаток  2);

         по кредитуванню у сумі -  49 500,00 гривень, в тому числі по спеціальному фонду -  0 гривень (додаток 3).

 

 

Голова районної ради                                                       Д. Д. Сипко

 

 

 

 

Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

від 18.12.2019                                                   смт Велика Писарівка

 

Про затвердження розпорядження

голови районної ради

 

Відповідно до регламенту роботи районної ради та керуючись п.17 частиною 1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада вирішила:

         1.Затвердити розпорядження голови районної ради № 112-К від 15.11.2019 року «Про надання відпустки заступнику голови районної ради Іваненку М.І.»

 

 

Голова районної ради                                           Д.Д. Сипко

 

 

 

 

 

 

Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

від 18.12.2019                                                   смт Велика Писарівка

 

Про внесення змін до Районної комплексної програми

«Освіта Великописарівщини у 2019–2021 роках»

 

Розглянувши пропозицію районної державної адміністрації керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1.Унести зміни до Районної комплексної програми «Освіта Великописарівщини у 2019–2021 роках» ( далі – Програма) затвердженої рішенням Великописарівської районної ради від 22.03.2017 року:

1.1.Паспорт районної комплексної програми «Освіта Великописарівщини у 2019–2021 роках» викласти в новій редакції згідно з додатком 1;

1.2.Ресурсне забезпечення районної комплексної програми «Освіта Великописарівщини у 2019–2021 роках» викласти в новій редакції згідно з додатком 2.

1.3.Заходи районної комплексної програми «Освіта Великописарівщини у 2019–2021 роках» викласти в новій редакції згідно з додатком 3.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціального та культурного розвитку.

 

 

Голова районної ради                                                        Д.Д. Сипко

 

 

 

 

 

 

Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

від 18.12.2019                                                   смт Велика Писарівка

 

Про районну Програму поліпшення умов

для навчання та виховання учнів та вихованців

закладів освіти  Великописарівського району на 2020 рік

 

 

Розглянувши пропозиції районної державної адміністрації, з метою забезпечення розвитку мережі загальноосвітніх навчальних закладів, поліпшення матеріально-технічної бази загальноосвітніх шкіл, підготовки закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період, опалювального сезону, створення незалежних умов для навчання, виховання учнів та вихованців в закладах освіти Великописарівського району, враховуючи особливості фінансування закладів освіти Великописарівського району у 2020 році, відповідно до пунктів 2, 5 частини 2 статті 101 Бюджетного кодексу України та пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

         1. Затвердити районну Програму  поліпшення умов для навчання та виховання учнів та вихованців закладів освіти Великописарівського району на 2020 рік (додається).

         2. Організацію роботи по виконанню зазначеної Програми покласти на відділ освіти Великописарівської районної державної адміністрації.

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціального та культурного розвитку.

 

 

 

Голова  районної ради                                                      Д.Д. Сипко

 

 

 

 

 

 

 

Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

від 18.12.2019                                                             смт Велика Писарівка

                                

Про внесення змін до Програми економічного і соціального

розвитку Великописарівського району на 2019 рік

та наступні 2020 – 2021 програмні роки

 

Розглянувши пропозицію районної державної адміністрації керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

районна рада вирішила:

         Унести зміни до Програми економічного і соціального розвитку Великописарівського району на 2019 рік та наступні 2020 – 2021 програмні роки (далі – Програма), затвердженої рішенням Великописарівської районної ради від 19.12.2018 року :

1. У додатку 1 до Програми «Заходи щодо реалізації Програми економічного і соціального розвитку Великописарівського району на 2019 рік та наступні 2020 – 2021 програмні роки»:

1.1. У Пріоритет 2.6. «Підтримка сім’ї, дітей та молоді» доповнити  Завдання 5. «Забезпечення підтримки діяльності районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» заходом 1, позиції «Всього по завданню 5» викласти у новій редакції відповідно до додатку 1.

2. У додатку 3. «Перелік районних цільових програм по галузях, які будуть реалізовуватись в районі протягом 2019 року» внести наступні зміни:

п. 4. Програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 рік, обсяг фінансування передбачений програмою на 2019 рік – 330,5 тис. гривень, у тому числі за рахунок коштів обласного бюджету 65,9 тис. гривень, районного бюджету – 264,6 тис. гривень;

п.8. Програма фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Великописарівська центральна районна лікарня» Великописарівської районної ради на 2018-2020 роки, обсяг фінансування передбачений програмою на 2019 рік – 18905,8 тис. гривень у тому числі за рахунок державного бюджету – 8192,1 тис. гривень; обласний бюджет 5443,2 тис. гривень; районного бюджету –  2850,1 тис. гривень; субвенції з сільського, селищного бюджету – 2420,5 тис. гривень та на 2020 рік – 2888,0 тис. гривень.

п.9. Програма «Медичні кадри» на 2009-2020 роки, обсяг фінансування передбачений програмою на 2019 рік – 181,7 тис. гривень у тому числі за рахунок районного бюджету – 181,7 тис. гривень.

п.11. Програма соціального захисту населення та фінансової підтримки громадських організацій ветеранів та інвалідів на 2017-2021 роки, обсяг фінансування передбачений програмою на 2019 рік – 37,8 тис. гривень, у тому числі за рахунок районного бюджету – 32,5 тис. гривень, субвенція з обласного бюджету – 5,0 тис. гривень, та на 2020 рік – 23,2 тис. гривень ; у тому числі за рахунок районного бюджету – 23,2 тис. гривень

п. 12. Програма з реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2017-2020 роки обсяг фінансування передбачений програмою на 2020 рік – 30,4 тис. гривень у тому числі за рахунок; районного бюджету – 30,4 тис. гривень.

п. 17. Програма підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2019 – 2020 роки обсяг фінансування передбачений програмою 170,8 тис. гривень, з них: у 2019 рік – 115,2 тис. гривень, та у 2020 році – 55,6 тис. гривень

п. 18. Програма поліпшення умов для навчання та виховання учнів та вихованців закладів освіти Великописарівського району на 2019 рік, обсяг фінансування передбачений програмою на 2019 рік – 1 145 125  гривень, у тому числі за рахунок субвенції з сільського, селищного бюджету – 1 145 125 гривень;

п. 20. Програма забезпечення виконання Великописарівською районною державною адміністрацією повноважень виконавчої влади та реалізації повноважень, делегованих Великописарівською районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній і соціальній сфері та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Великописарівського району на 2019 рік, вносяться зміни у перерозподілу коштів, обсяг фінансування передбачений програмою на 2019 рік – 315,7 тис. гривень, у тому числі з районного бюджету – 315,7 тис. гривень;

п. 22. Програма «Освіта Великописарівщини у 2019 – 2021 роках», загальний обсяг фінансування передбачений програмою складає 9904,4 тис. гривень, на 2019 рік – 3522,6 тис. гривень, у тому числі за рахунок державного бюджету – 1035,6 тис. гривень, районний бюджет – 2439,5 тис. гривень, субвенція з місцевого бюджету – 47,5 тис. гривень, на 2020 рік – 3248,8 тис. гривень у тому числі за рахунок державного бюджету – 523 тис. гривень, районний бюджет – 2725,8 тис. гривень;

п. 26. Програма мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2020 рік обсяг фінансування передбачений програмою на 2020 рік – 45,1 тис. гривень, у тому числі за рахунок районного бюджету – 45,1 тис. гривень;

п. 27. Комплексна районна цільова програма для пільгових категорій населення на 2020 рік, обсяг фінансування передбачений програмою на 2020 рік – 44,9 тис. гривень, у тому числі за рахунок районного бюджету – 29,5 тис. гривень, субвенція з місцевого бюджету – 15,4 тис. гривень;

п. 28. Програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2020 рік, обсяг фінансування передбачений програмою на 2019 рік – 325,4 тис. гривень, у тому числі за рахунок коштів районного бюджету – 325,4 тис. гривень;

3. Рекомендувати районній державній адміністрації забезпечити контроль за станом виконання даного рішення.

 

 

Голова районної ради                                                        Д.Д. Сипко

 

 

 

 

 

Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

від 18.12.2019                                                             смт Велика Писарівка

                                

Про виконання  фінансового плану

комунального некомерційного 

підприємства «Великописарівська

 центральна районна лікарня»

Великописарівської районної ради за 2019 рік

 

Заслухавши інформацію  головного лікаря Побідинського Р.І., щодо виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Великописарівська центральна лікарня» затвердженого рішенням 28 сесії районної ради сьомого скликання від 05.02.2019 року , відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючі  пропозиції комунального некомерційного підприємства «Великописарівська центральна лікарня за погодженням з постійною комісією та президією районної ради, районна рада вирішила:

1. Інформацію про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства  «Великописарівська центральна лікарня  на 2019 рік взяти до відома (додається).

     2. Зняти з контролю рішення 28 сесії районної ради сьомого скликання від 05.02.2019 року  «Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Великописарівська центральна лікарня» на 2019 рік  як таке, що втратило чинність у зв’язку із закінченням терміну дії.  

 

 

Голова районної ради                                                        Д.Д. Сипко

        

 

 

 

 

Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

від 18.12.2019 р.                                                         смт Велика Писарівка

 

Про затвердження Порядку  фінансування харчування учнів 1-4 класів,

вихованців дошкільних груп, дітей з особливими освітніми потребами,

які навчаються в інклюзивних класах, дітей-сиріт, дітей позбавлених

батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей, дітей

учасників бойових дій та учасників операції об’єднаних сил

Збройних сил України (діти, батьки яких виконують (виконували)

службові обов’язки у зоні  операції об’єднаних сил Збройних сил України

або загинули (померли) внаслідок поранення, контузії чи каліцтва,

одержаних під час участі в операції об’єднаних сил Збройних сил України)

та учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Великописарівського району у 2020 році

 

 Розглянувши клопотання  Великописарівської районної державної адміністрації щодо затвердження Порядку  фінансування харчування учнів 1-4 класів, вихованців дошкільних груп, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей, дітей учасників бойових дій та учасників операції об’єднаних сил Збройних сил України (діти, батьки яких виконують(виконували) службові обов’язки у зоні  операції об’єднаних сил Збройних сил України або загинули (померли) внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час участі в операції об’єднаних сил Збройних сил України) та учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Великописарівського району у 2020 році, керуючись статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Великописарівська районна рада вирішила:

1. Затвердити Порядок  фінансування харчування учнів 1-4 класів, вихованців дошкільних груп, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей, дітей учасників бойових дій та учасників операції об’єднаних сил Збройних сил України (діти, батьки яких виконують(виконували) службові обов’язки у зоні  операції об’єднаних сил Збройних сил України або загинули (померли) внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час участі в операції об’єднаних сил Збройних сил України)  та учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Великописарівського району у 2020 році.

2. Відділу освіти, фінансовому управлінню Великописарівської районної державної адміністрації здійснювати фінансування  харчування дітей    відповідно до Порядку.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціального та культурного розвитку.

4. Рішення районної ради сьомого скликання від 19.12.2018 року про затвердження Порядку  фінансування харчування учнів 1-4 класів, вихованців дошкільних груп, дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей, дітей учасників бойових дій та учасників антитерористичної операції (дітей батьки яких виконують (виконували) службові обов’язки у зоні антитерористичної операції або загинули (померли) в наслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час участі в антитерористичній операції), вихованців дошкільних груп та учнів 5-11 класів загальноосвітніх  навчальних закладів  Великописарівського району у 2019 році вважати таким, що втратило чинність з 01.01.2020 року.

 

 

Голова районної ради                                                     Д. Д. Сипко

 

 

 

 

 

Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

від 18.12.2019 р.                                                         смт Велика Писарівка

 

Про затвердження розпоряджень тимчасово

виконуючого  обов’язки голови районної

державної адміністрації

 

Розглянувши пропозиції управління соціального захисту населення Великописарівської районної державної адміністрації, керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43  Закону України   "Про місцеве самоврядування  в Україні»,  районна рада вирішила:

 

Затвердити розпорядження тимчасово виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації «Про внесення змін до районного бюджету Великописарівського району на 2019 рік»:

 • № 192-ОД від 21.10.2019 року, № 216-ОД від 14.11.2019 року, № 222-ОД від 26.11.2019 року, № 233-ОД від 06.12.2019 року по управлінню соціального захисту населення;
 • № 197-ОД від 28.10.2019р., № 217 – ОД від 15.11.2019р., №223-ОД від 27.11.2019 по фінансовому управлінню.

     

 

Голова районної ради                                                     Д. Д. Сипко

 

 

                                                       

                                                                            

 

 

Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

від 18.12.2019 р.                                                         смт Велика Писарівка

 

Про внесення змін до Комплексної районної

цільової програми для пільгових категорій

населення на 2016 - 2019 роки 

 

 

Розглянувши пропозиції Великописарівської районної державної адміністрації, з метою посилення соціального захисту окремих категорій громадян району,   керуючись ст.43 п.16  Закону України   "Про місцеве самоврядування в Україні" районна рада вирішила:

 

 Внести зміни до Комплексної районної цільової програми для пільгових категорій населення на 2016-2019 роки, затвердженої  рішенням сьомого скликання сьомої сесії Великописарівської районної ради  від 27.07.2016 року, а саме:

1.Викласти в новій редакції :

 1.1. Розділ 1. «Паспорт комплексної районної цільової програми для пільгових категорій населення на 2016 – 2019 роки»  згідно з додатком 1.

1.2. Додаток 1 до Програми «Ресурсне забезпечення Програми»
згідно з додатком 2.

1.3. Таблицю розділу 5 «Перелік завдань і заходів Програми» згідно з додатком 3.

1.4. Розділ 6. «Напрямки діяльності, заходи Програми та очікуваний результат» згідно з додатком 4.

 

 

Голова районної ради                                                       Д.Д. Сипко

 

 

 

 

 

Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

від 18.12.2019 р.                                                         смт Велика Писарівка

 

Про внесення змін до фінансового плану  комунального

некомерційного підприємства «Великописарівська центральна

районна лікарня» Великописарівської районної ради на 2019 рік

 

               Розглянувши пропозиції районної державної адміністрації, з метою суттєвого поліпшення якості надання медичних послуг населенню, профілактики та лікування різних захворювань, підвищення якості життя населення, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Великописарівська районна рада

вирішила:

Внести зміни до фінансового плану  комунального некомерційного підприємства «Великописарівська центральна районна лікарня» Великописарівської районної ради на 2019 рік затвердженого рішенням Великописарівської районної ради від 05.02.2019 року, а саме:

         Фінансовий план КНП «Великописарівська центральна районна лікарня» Великописарівської районної ради на 2019 рік   викласти в новій редакції згідно додатку 1 (додається).

 

 

Голова районної ради                                          Д.Д. Сипко

 

 

 

 

 

Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

від 18.12.2019 р.                                                         смт Велика Писарівка

 

Про затвердження  фінансового плану  комунального

некомерційного підприємства «Великописарівська центральна

районна лікарня» Великописарівської районної ради на 2020 рік

 

               Розглянувши пропозиції районної державної адміністрації, з метою суттєвого поліпшення якості надання медичних послуг населенню, профілактики та лікування різних захворювань, підвищення якості життя населення, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Великописарівська районна рада

вирішили:

 1. Затвердити фінансовий план  комунального некомерційного підприємства «Великописарівська центральна районна лікарня» Великописарівської районної ради на 2020 рік.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну

     комісію районної ради планово-бюджетну та з питань управління

     комунальною власністю.

 

 

Голова районної ради                                          Д.Д. Сипко

 

 

 

 

 

 

Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

від 18.12.2019 р.                                                         смт Велика Писарівка

                               

Про внесення змін до

районної програми

«Медичні кадри

на 2009- 2020  роки»

 

         Розглянувши пропозиції районної державної адміністрації, з метою підготовки медичних кадрів для КНП «Великописарівська ЦРЛ» та навчанням студентів та інтернів у Сумському державному університеті та Харківській медичній академії післядипломної освіти, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

           Внести зміни до районної програми «Медичні кадри на 2009- 2020  роки» затвердженою рішенням тридцять третьої сесії п’ятого скликання районної ради від 13.08.2009 року (зі змінами), виклавши в новій редакції:

           1. Розділ 1 «Паспорт Програми»  (додаток 1).

           2.  Абзац 3 розділу 3 «Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблем, обсягів та джерел фінансування; строки та етапи виконання програми»:

            «Загальний обсяг фінансування програми на 2009-2020 роки становить 1069349  грн.».

             3. Розділ 4 «Перелік завдань і заходів програми та результативні     показники» ресурсне забезпечення програми (додаток 2).

             4. Розділ 5 «Напрями діяльності та заходи програми «Медичні кадри»  (додаток 3).

 

 

Голова районної ради                                                          Д.Д. Сипко

 

 

 

 

 

Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

від 18.12.2019 р.                                                         смт Велика Писарівка

 

Про внесення змін до районної програми 

фінансової підтримки комунального некомерційного

підприємства «Великописарівська центральна районна

лікарня» Великописарівської районної ради на 2018 – 2020 роки

 

               Розглянувши пропозиції районної державної адміністрації, з метою суттєвого поліпшення якості надання медичних послуг населенню, профілактики та лікування різних захворювань, підвищення якості життя населення, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Великописарівська районна рада

вирішила:

Внести зміни до районної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Великописарівська центральна районна лікарня» Великописарівської районної ради на 2018 – 2020 роки, затвердженої рішенням Великописарівської районної ради від 16.11.2018 року, виклавши в новій редакції:

 1. Паспорт програми  (додаток 1).
 2. Додаток 1 до Програми  «Ресурсне забезпечення Програми» (додаток 2).
 3. Додаток 2 до Програми «План заходів районної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Великописарівська центральна районна лікарня» Великописарівської районної ради на 2018 – 2020 роки»  (додаток 3).

 

 

Голова районної ради                                          Д.Д. Сипко

 

 

 

 

 

 

Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

від 18.12.2019                                                             смт. Велика Писарівка

 

Про внесення змін до рішення

районної ради від 19.12.2018 року

«Про районний бюджет

Великописарівського району                      

на 2019 рік»

 

Розглянувши пропозиції Великописарівської районної державної адміністрації, відповідно до Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  районна рада вирішила

1. Унести до рішення районної ради сьомого скликання від 19.12.2018 «Про районний бюджет Великописарівського району на 2019 рік» наступні зміни:

1.1. Викласти пункти 1, 2, 3, 5, 18 у новій редакції:

 « 1. Визначити на 2019 рік:

- доходи районного бюджету у сумі 137 005 319,79 гривень, в тому числі доходи загального фонд районного бюджету – 136 491 801,79 гривня, доходи спеціального фонду районного бюджету – 513 518,00 гривень, в тому числі бюджет розвитку – 141 190,00 гривень (додаток 1);

- видатки районного бюджету у сумі 140 884 389,79  гривень, у тому числі видатки загального фонду бюджету – 135 992 347,37 гривень, видатки спеціального фонду бюджету – 4 892 042,42 гривень (додаток 2);

- повернення кредитів до районного бюджету у сумі 65 728 гривень (повернення кредитів до спеціального фонду бюджету);

- надання кредитів з районного бюджету із загального фонду бюджету –  49 500 гривень та надання кредитів із спеціального фонду бюджету – 65 728,00 гривень (додаток 5);

- дефіцит загального фонду районного бюджету в сумі 449 954,42  гривні, що склався за рахунок:

- спрямування вільного залишку коштів районного бюджету на збільшення бюджетних призначень – 3 315 908,00 гривень;

- спрямування вільного залишку коштів освітньої субвенції на збільшення бюджетних призначень – 612 662,00 гривень;

-  передачі коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) – 4 378 524,42 гривень;

- дефіцит спеціального фонду районного бюджету у сумі 4 378 524,42 гривень, джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) (додаток 6).

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2019 рік у розрізі тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів, у тому числі по загальному фонду – 135 992 347,37 гривень та спеціальному фонду бюджету – 4 892 042,42 гривень (додаток 2).

3. Затвердити на 2019 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 3 до цього рішення».

«5. Затвердити у складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію місцевих(регіональних) програм у сумі 22 863 358,24 гривень (додаток 4).».

«18. Затвердити на 2019 рік  перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку (додаток 7)».

1.2. Унести зміни до додатків 1 – 7  виклавши їх у новій редакції згідно з додатками 1 – 7.

2. Відповідно до пункту 13 Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 року № 1132, надати згоду на спрямування невикористаних протягом 2019 року коштів іншої субвенції, наданої обласному бюджету для реалізації Обласної програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2020 роки, а також для проведення видатків по придбанню телеметричного обладнання на умовах спів фінансування з обласним бюджетом, на використання за цільовим призначенням у 2020 році без повернення їх в останній день бюджетного періоду до районного бюджету. 

 

Голова районної ради                                                                     Д. Д. Сипко

 

 

 

 

 

Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

від  18.12.2019 р.                                                               смт Велика Писарівка

 

Про затвердження переліку

об’єктів спільної власності

територіальних громад сіл,

селищ району, які підлягають

приватизації у 2020-2021 роках

 

Керуючись статтею 60  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

 

1. Затвердити перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, які підлягають приватизації у 2020-2021 роках (Додаток 1).

2. Надати згоду на виготовлення документації для приватизації майна, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження.

3. Встановити, що спосіб приватизації майна згідно з Переліком, визначатиметься при прийнятті рішення про приватизацію в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на постійну комісію планово-бюджетну та з питань управління комунальною власністю.

 

 

Голова районної ради                                                      Д.Д. Сипко

 

 

 

 

 

Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

від 18.12.2019                                                             смт Велика Писарівка

 

Про план роботи  Великописарівської

районної ради на 2020 рік

 

Відповідно до пункту 6 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  районна рада вирішила:

1. Звіт про виконання плану роботи районної ради  за 2019 рік прийняти до відома (додається).

Рішення районної ради від 19.12.2018 року «Про план роботи районної  ради на 2019 рік» визнати таким, що втратило чинність.

2. План роботи  Великописарівської районної ради сьомого скликання на 2020 рік затвердити (додається).

3. Доручити голові районної ради при необхідності вносити корективи до плану роботи на 2020 рік.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії та виконавчий апарат районної ради.

 

 

Голова районної ради                                                                 Д.Д. Сипко

 

 

 

 

Gerb

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

від 18.12.2019 р.                                                                 смт Велика Писарівка

 

Про внесення змін до Районної програми

оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 рік

 

Розглянувши пропозицію районної державної адміністрації керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1.Унести зміни до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 рік ( далі – Програма) затвердженої рішенням Великописарівської районної ради від 19.12.2018 року:

1.1.Паспорт районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 рік викласти в новій редакції згідно з додатком 1;

1.2. Заходи з оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 рік викласти у новій редакції згідно з додатком 2.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціального та культурного розвитку.

 

 

Голова районної ради                                                        Д.Д. Сипко