Модуль Верхнього меню

001.JPG002.jpg003.JPG004.JPG005.JPG006.jpg007.JPG008.JPG009.jpg010.JPG011.JPG012.JPG013.JPG014.JPG015.JPG016.JPG017.JPG

До відома депутатів Великописарівської районної ради

         З 01 січня 2017 року відповідно до норм Закону України «Про запобігання корупції» розширено коло осіб, як зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування (е-декларацію), за минулий рік шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) за формою, що визначається цим агентством.

         Таку декларацію зобов’язані будуть подавати і депутати місцевих рад усіх рівнів та особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема керівники комунальних підприємств, установ та закладів тощо.

         Звертаємо Вашу увагу, що заповнення е-декларації відбувається за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).

З метою своєчасного заповнення е-декларацій на сайті НАЗКа та подання її у належний Законом строк радимо отримати ЕЦП в найкоротший час.

         Електронний цифровий підпис можна отримати, зокрема, у акредитованих центрах сертифікації ключів  (АЦСК  ІДД) та у відділенні ПриватБанк України  за умови, що Ви є його клієнтом.

***

Увага, додатковий перелік акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК)